Promocje w sieciówkach 2016

  • 2015-12-27, o 22:26
  • 32
  • 13 965
  • 26
  • 27

Re: Promocje w sieciówkach 2016

Czekam na promocje w rossmannie

2016-01-27 20:25:07 autor pvulinax

ja też!

przydatne info :)

Re: Promocje w sieciówkach 2016

Natura ma na pewno promocje w sklepie internetowym na większość kosmetyków do makijażu. Niektóre można kupić nawet połowę taniej. Nie wiem tylko, czy w stacjonarnych drogeriach też obowiązuje. :) 

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Promocje w sieciówkach 2016

Właśnie teraz kiedy mamy przełom lata i jesieni, można polować na fajne i ciekawe promocje, rabaty zarówno w drogeriach stacjonarnych jak i sklepach internetowych gdzie dodatkowo mamy szerszy wybór.

Re: Promocje w sieciówkach 2016

Dziewczyny, jeśli chcecie być na bieżąco z promocjami w sieciówkach i drogeriach, to za praszam na naszą stronkę usunięto reklamę, gdzie zamieszczamy je codziennie, na bieżąco:) Pozdrawiam!

Re: Promocje w sieciówkach 2016

Teraz znajdziemy wiele ciekawych promocji rabatów, szczególnie w okresie jesiennym na kosmetyki czy odzież, wystarczy poszukać. Ja bnazuje głównie na sklepach internetowych, nie na tych dużych sieciówkach gdzie czesto jakość pozostawia wiele do życzenia.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Promocje w sieciówkach 2016

Teraz są:)

Re: Promocje w sieciówkach 2016

Dziewczyny a na Zrabatowani patrzyłyście? Tam mają kody rabatowe do Hebe i Douglasa z tego co pamiętam :) Ja sobie zainstalowałam wtyczkę i jak chodzę po sklepach to mi przypomina o promocjach, z kórych mogę skorzystać :)

Re: Promocje w sieciówkach 2016

Dziewczyny a na Zrabatowani patrzyłyście? Tam mają kody rabatowe do Hebe i Douglasa z tego co pamiętam :) Ja sobie zainstalowałam wtyczkę i jak chodzę po sklepach to mi przypomina o promocjach, z kórych mogę skorzystać :)

2016-11-24 13:43:45 autor vitka

 

Oo nigdy nie słyszałam ale popatrze!

Re: Promocje w sieciówkach 2016

Promocje na kosmetyki czy akcesoria nie są tylko w sdużych sklepach sieciowych, ja szukam raczej online gdzie poza pieniędzmi można zaoszczędzić również czas nie stojąc w kolejkach, to dla mnie dosyć istotna kwestia szczególnie podczas zimy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: