MARY LOU MANIZER - czy warto kupić?

  • 2016-01-20, o 18:42
  • 5
  • 5 846
  • 7
  • 2

MARY LOU MANIZER - czy warto kupić?

Hej!

 

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem Mary Lou Manizer z The Balm.

 

Słyszałam wiele pozytywnych opinii, ale niektórzy twierdzą, że efekt jest zbyt mocny, przerysowany, że zbyt mocno się błyszczy, nie jest na co dzień itd.

 

Podzielcie się proszę swoimi spostrzeżeniami na jego temat, może ułatwi mi to podjęcie decyzji.

 

Ma dużą gramaturę i zastanawiam się, jaka jest jego data ważności, czy ktoś wie?

Jana

Re: MARY LOU MANIZER - czy warto kupić?

data przydatności to 12 miesiecy więc stanowczo za mało jeśli weźmiemy pod uwagę jego wagę i pigmentacje, m.in z tego powodu go nie zakupie bo nie mam zamiaru uzywać kosmetyku po jego terminie ważności , niektóre dziewczyny pisały że kolorem niewiele różni sie od tego z lovely wersja gold (mam go i jestem zadowolona)

Re: MARY LOU MANIZER - czy warto kupić?

Tak obecnie na rynku jedt wiele tanszych zamiennikow, ktore nie odbiegają od mary lou

Re: MARY LOU MANIZER - czy warto kupić?

Dziękuję za radę:)

 

Ten produkt jest tutaj w sklepie Ladymakeup, ale właśnie nie ma podanej daty ważności. Mnie również wydaje się, że nie sposób zużyć taką gramaturę w tak krótkim czasie i to mnie głównie zniechęca do zakupu.

A czy ktoś wie, czy to jest produkt mineralny?

Jana

Re: MARY LOU MANIZER - czy warto kupić?

Nie mialam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: MARY LOU MANIZER - czy warto kupić?

Zdecydowanie warto.

Re: MARY LOU MANIZER - czy warto kupić?

Warto, nawet bardzo.

Re: MARY LOU MANIZER - czy warto kupić?

Serdeczne dzięki za pomocne porady. Po zapoznaniu się z wieloma recenzajmi na temat tego produktu uznałam, że może być dla mnie zbyt złoty i ostatecznie zakupiłam jeden z jego tańszych odpowiedników - Wibo Diamond Illumiantor, który jest uznawany za produkt w nieco chłopdniejszym odcieniu ale dający efekt pięknej tafli na buzi i faktycznie tak jest - udało mi się idealnie dobrać odcień! :) Konsystencja rozświetlacza z Wibo również mi odpowiada. Polecam!

Jana
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: