opryszczka

  • 2011-12-07, o 14:10
  • 97
  • 44 735
  • 47
  • 66

Re: opryszczka

Ja ostatnio na opryszczkę wypróbowałam Dezaftan (na afty, drobne urazy) i pomógł mi w leczeniu opryszczki, po za tym jak juz wcześniej wspominałam plasterki Compeed (ale nie nadają się na opryszczkę w kącikach ust, ponieważ szybko się odklejają :)

jak zaczyna swędzieć zovirax i za godzinę nie ma, jak nie zdążę w porę to wywala mi całą buzię

Re: opryszczka

Ojj. Mam bardzo często opryszczke. Pomaga mi Heviran

Re: opryszczka

Całe szczęście ten temat mnie nie dotyczy :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: opryszczka

Zovirax zawsze mnie ratuje <3 Kiedyś miałam opryszczkę kilka razy pod rząd i w końcu kupiłam tą maść, bo była bardzo polecana na internecie. Teraz mam ją zawsze pod ręką w razie czego :) 

Re: opryszczka

Całe szczęście ten temat mnie nie dotyczy :)
2015-09-26 00:24:29 autor Olusska24

mnie również

Re: opryszczka

wsydliwa sprawa

Re: opryszczka

Heviran jak już jest

działają antybiotyki na nią

Re: opryszczka

No raczej nie. Opryszczka jest wirusowa, więc antybiotyk nie zadziała. Prawda jest taka, że jak ktoś raz ma opryszczkę to ten wirus już zostaje. można jedynie łagodzić objawy i przeprowadzić kurację. Ja miałam przez pół roku kurację heviranem i później przez 3 miesiące hascovirem. Zdecydowanie rzadziej mi coś wyskakuje i w mniejszych ilościach niż kiedyś, ale i tak się zdarza ;/ Niestety heviran powoduje wypadanie włosów- jest w skutkach ubocznych i u mnie się sprawdziło, więc coś za coś.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: