English version of Ladymakeup will start soon!
(Leave your email so we can notify you)

ombre - wasze opinie

• 2012-04-25, o 21:32
  • 79
  • 23 760
  • 39
  • 59

ombre - wasze opinie

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zrobieniem sobie ombre hair Jestem brunetką. Moje włosy nie były do tej pory farbowane/rozjaśniane.. dlatego u mnie takie pytanie.. Polecacie? Może któraś z was ma? Jaki kolor pasowałby do brązowych włosów? (możecie podawać wszystkie, ponieważ ombre chcę zrobić tylko na czas wakacji)

Re: ombre - wasze opinie

O tak świetny wątek Mam ten sam problem, bardzo podobają mi się te rozjaśniane końcówki piękne
Mam ochotę je sobie zafundować

ja też !
ale niestety nie wiem co myślą o nich inni

jedni mówią, że wyszły z mody, a jedni, że nadal an topie. )) generalnie zrobione fajnie wyglądają b. ładnie.

ja uważam że to jak wyszły powinno się zawdzięczać fryzjerowi..
ja mam swojego ulubionego i wiem że zawsze zrobi z moimi włosami tylko to co uzna za słyszne (ponieważ niekiedy mam dziwne pomysły)... mimo to że czasami nie spełnia moich wymagań uwielbiam go, ponieważ zawsze za kilka dni rozmyślam się.. jednak zupełnie inaczej jest na temat ombre

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Podoba mi się ale nie każdej pani pasuje.

Podoba mi się ale nie każdej pani pasuje.

jovitta

też tak myślę nie pasuje każdej dlatego przed stanowczym powiedzeniem "TAK" trzeba dobrze pomyśleć, popytać

Mi tak trochę samo się robi ombre, chociaż wolałabym mieć równy kolor na całych włosach. Dawno temu bardzo kombinoeałam z farbami i między innymi też trochę rozjaśniałam, a teraz od dłuższego czasu stosuję tylko hennę. Zdrowsze włosy, te od głowy wychodzą ciemniejsze, a te od połowy głowy troche jaśniejsze i z nich też chyba szybciej się wypłukuje henna. Jeszcze sporo czasu minie zanim całkiem włosy mi odrosną i pozbędę się tego efektu ombre. Tymbardziej, że zapuszczam i predko ich nie obetnę

http://historiawlosow.blox.pl/html

No Kochana na filmiku było widać, że masz już bardzo długie włosy Super!

Mi tak trochę samo się robi ombre, chociaż wolałabym mieć równy kolor na całych włosach. Dawno temu bardzo kombinoeałam z farbami i między innymi też trochę rozjaśniałam, a teraz od dłuższego czasu stosuję tylko hennę. Zdrowsze włosy, te od głowy wychodzą ciemniejsze, a te od połowy głowy troche jaśniejsze i z nich też chyba szybciej się wypłukuje henna. Jeszcze sporo czasu minie zanim całkiem włosy mi odrosną i pozbędę się tego efektu ombre. Tymbardziej, że zapuszczam i predko ich nie obetnę

ammb

także mam takie włosy .. moje u nasady są ciemno brązowe a na końcach natomiast mam bardzo jasny brąz (prawie jak ciemny blond) .. ale nie od farbowania, gdyż ja włosów nie farbuję .. takie po prostu zawsze były

W sumie to nieźle wygląda, jeśli kontrast między kolorem farby a naturalnym kolorem włosów nie jest zbyt duży.