ombre - wasze opinie

  • 2012-04-25, o 21:32
  • 79
  • 53 527
  • 39
  • 59

Re: ombre - wasze opinie

te czerwone ombre fajne jesli ktos sie odwazny na taki kolor ,ogolnie uważam ze ombre to fajna sprawa ale tylko wtedy kiedy jest jeden albo dwa tony róznicy pomiędzy kolorem włosów wyjściowym

Podoba mi się ale moim zdaniem nie pasuje u kobiet, ktore maja kręcone włosy

Re: ombre - wasze opinie

Szczerze mówiąc nie podoba mi się w ogóle klasyczne ombre z blondem, wolę jakieś szalone kolory. To z czerwienią wygląda super! Moim zdaniem na kręsonych włosach wygląda nawet lepiej. :)

Re: ombre - wasze opinie

Mnie bardziej podoba się sombre (soft ombre). Wygląda bardziej naturalnie, jakby słońce rozjaśniło nasze włosy :)

Re: ombre - wasze opinie

Kiedyś też myślałam o sombre ale ostatecznie zdecydowałam ze wole ombre w jakimś kolorze a w dodatku coś czerwonego na włosach od dawna mi się marzyło ;)

Re: ombre - wasze opinie

ja czekam aż mi włosy podrosną i zamierzam zrobić sb ombre w fiolecie, zawsze mi się bardzo podobało, mam nadzieje że nie wyjdzie szybko z mody ;p

Re: ombre - wasze opinie

Ważne że tobie się podoba.. ja miałam czerwone (miałam dodać tutaj zdjęcie ale zapomniałam), teraz już się trochę "sprało" (jak to przy czerwonych kolorach) ale idę za 2 tygodnie lekko odświeżyć kolorek :)

Re: ombre - wasze opinie

Ja jeszcze rok temu miałam ombre z moich naturalnych włosów. Bardzo podobał mi się efekt na włosach,ale niestety musiałam ściąć trochę końce, bo po rozjaśnianiu nie były w dobrej kondycji. Kto wie czy jeszcze kiedyś sobie nie zrobię, bo bardzo dobrze czułam się w tych włosach.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ombre - wasze opinie

Moja siostra ma ombre zwykle na swoich naturalnych włosach (ciemny brąz) i nie rozjaśniała włosów ale robiła ombre farba ;)

Re: ombre - wasze opinie

nie lubie ombre ,nie podoba mi się ten efekt na włosach

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: