odżywka do włosów

  • 2016-02-20, o 12:20
  • 15
  • 8 620
  • 16
  • 16

odżywka do włosów

??

Kami xox

Re: odżywka do włosów

rigenol

Re: odżywka do włosów

rigenol

2016-02-20 14:31:09 autor monika212121

 

ile kosztuje ta odżywka.?

Re: odżywka do włosów

Polecam odżywkę z Avonu z makadamią i avocado - bardzo dobrze odżywia i wygładza włosy oraz odżywkę-maskę z Syoss. Olejowanie też jest dobrą metodą.

Jana

Re: odżywka do włosów

polecam odżywki z ziaji, jedna kosztuje 5-6złoty a są naprawde dobre :) 

Re: odżywka do włosów

Ja używam olejku Arganowego kupuję w rossmanie małą ampułkę za ok 5 zł . Używam od dłuższego czasu po myciu włosów nakładam od połowy długosci aż po końcówki. Dobrze się rozczesują są lśniące, zdrowe, odżywione. Polecam :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka do włosów

uzywam oleju kokosowefo na zmianę z odzywko biovax 60 sekundowa

Re: odżywka do włosów

Kallos keratynowa

Re: odżywka do włosów

Odżywką wartą polecenia jest placenta, w dodataku jesli zakupi się witaminy w ampułkach i wymiesza się dwie ampułki z całością efekt jest jeszcze lepszy. Odżywka godna używania :)

super odżywka!!  Najlepsza odżywka jaką miałam, gorąco polecam :) ~!

Re: odżywka do włosów

Ja używam Marion Natura Slik, czasem coś z Loreal. Marion Natura Slik dobrze na mnie działa, pomaga zapobiec łamaniu i rozdwajaniu końcówek. Kupuję w drogerii ambrozja24 taką o pojemności 150mln, pozostawia się ją na włosach bez spłukania. Polecam bo jest skuteczna i niedroga.

Re: odżywka do włosów

Ja stosuje firmy Equilibra bez sls, sles, parabenów, barwników, ale na bazie naturalnych składników:) taka odżywka wzmacnia i odżywia włosy, a raz na tydzień używam oleju kokosowego jako maski nakładam na całą długość włosów zawijam w ręcznik po20-30 minutach spłukuje, włosy po zabiegu są lśniące, pachnące czuję dużą różnicę w ich wyglądzie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: