odżywka do włosów suchych bez spłukiwania

  • 2016-01-08, o 10:24
  • 25
  • 11 621
  • 17
  • 22

Nie używałam

Re: odżywka do włosów suchych bez spłukiwania

Ja mam suche włosy ale tylko na końcach i nakładam na nie olej kokosowy, niestety jeśli chodzi o całe włosy to nie mogę pomóc :)

Nie znam

Joanna odżywka z miodem i cytryną - tania jak barszcz, nakładamy niewielką ilość na mokre włosy, rano są bardzo mięciutkie. Na tej odżywce nie pisze, że jest bez spłukiwania, jednak wiele osób pisało, że znacznie lepiej działa, jako właśnie taka bez spłukiwania i podzielam to zdanie.

Re: odżywka do włosów suchych bez spłukiwania

Joanna odżywka z miodem i cytryną - tania jak barszcz, nakładamy niewielką ilość na mokre włosy, rano są bardzo mięciutkie. Na tej odżywce nie pisze, że jest bez spłukiwania, jednak wiele osób pisało, że znacznie lepiej działa, jako właśnie taka bez spłukiwania i podzielam to zdanie.
2016-01-26 15:07:59 autor comfortinnending

dzieki za informacje, koniecznie wyprobuje

Re: odżywka do włosów suchych bez spłukiwania

potrzebuje jakiegos nawilzenia dla moich wlosow :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka do włosów suchych bez spłukiwania

olejek ze slodkich migdalow jest lekki

Re: odżywka do włosów suchych bez spłukiwania

Stosuję mgiełkę do włosów zniszczonych i farbowanych z firmy Farmona, z serii Radical, dodatkowo ma ona działanie nabłyszczające, moja Mama też używa już kolejne jej opakowanie i była tak zadowlona, że i ja postanowiłam wypróbować. Dobre jest to, że to spray, więc w ogóle nie obciąża włosów.

Jana

Re: odżywka do włosów suchych bez spłukiwania

dobra jest z firmy marion :)

Polecam Ziaja. Ale trzeba pamietać aby nie nałożyć zbyt wiele, bo może przetłuścic włosy. Najlepiej sprawdza się mała ilosc na końce
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: