odżywka do paznokci

  • 2010-11-13, o 01:38
  • 251
  • 115 676
  • 55
  • 116

Re: odżywka do paznokci

Dziś rano znów próbowałam ją zmyc i znów w pełni się to nie udało. Zamieściłam dzisiejsze zdjęcie po tej operacji.
Możliwe, że ta 8w1 jest inna pod tym względem. A może polecicie mi jakiś dobry zmywacz do paznokci ? Od dłuższego czasu szukam mocnego, bo lubię ciemne lakiery np. czerwone i granatowe[/quot

A co do odbarwień, które już masz to może spróbuj wybielić je sokiem z cytryny?

mila1195

To naprawdę przebarwienia ? Sama bym ich tak nie nazwała. Chociaż może się nie znam. Jak dotąd zawsze myślałam, że objawami odbarwienia są zżółcenia płytki. Ciekawe czy spowodowała to odżywka, czy stosowanie na nią kolorowych emalii.

mila1195

też jestem ciekawa

Re: odżywka do paznokci

Dziś rano znów próbowałam ją zmyc i znów w pełni się to nie udało. Zamieściłam dzisiejsze zdjęcie po tej operacji.
Możliwe, że ta 8w1 jest inna pod tym względem. A może polecicie mi jakiś dobry zmywacz do paznokci ? Od dłuższego czasu szukam mocnego, bo lubię ciemne lakiery np. czerwone i granatowe

mila1195

Pewnie nie udało się, bo zmywacz był do niczego. Najzwyklejszy zmywacz "cuchnący" acetonem (taki z kiosku) poradzi sobie ze wszystkim i nawet najgorsze czerwone odbarwiające lakiery zmyje i odbarwienia też.

Dla mnie wszystkie zmywacze, które nie powalają tym charakterystycznym zapachem to nie są zmywacze.
Te magiczne "zmywające" specyfiki z olejkami i full wypas innymi właściwościami to tylko zwykły chwyt marketingowy guzik dający. Co najwyżej kosmetyczny efekt placebo.

Używam zwykłego acetonowego i sobie chwalę, nawet lakier się dłużej trzyma po zwykłym acetonowym zmywaczu niż po ich pseudo odpowiednikach.

Tak samo odżywki 8 w 1 i więcej? No proszę. Nasze babcie używały zwykłych acetonowych zmywaczy i babrały się w środkach czyszczących bez rękawiczek (kto by używał rękawiczek z 30 - 50 lat temu) i przeżyły - i jaką płytkę miały zdrową . Witamina A w maści do kupienia w aptece i smarować paznokcie i będzie ok

Schrödinger Cat <3http://areyoudeadoralive.wordpress.com

Re: odżywka do paznokci

Z tym się akurat nie zgodzę, że zmywacz do paznokci zlikwiduje odbarwienia. Sama kilka razy nie użyłam bazy pod kolorowy lakier z virtuala i moje paznokcie się odbarwiły. Ani zmywacz ani cytryna niestety nie odbarwiły paznokci i z tego co czytałam tak naprawdę nic nie jest w stanie odbarwić. Po prostu muszą odrosnąć;) Moje już są ok, bo odrosły. Ale trochę prawdy jest, że możliwe, że najzdrowszą odżywką na paznokcie jest właśnie ta najzwyklejsza maść z witaminą A. Teraz używam odżywki z jedwabiem z Sensiqu i w sumie nie jest zła, bo utwardza paznokcie, z tym że nie wiem, jak pociągnę to zrywam całymi płatami w dniu malowania. Nie wiem może to wina źle odtłuszczonych paznokci. Co myślicie?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: odżywka do paznokci

bardzo możliwe że to wina odtłuszczonych paznokci, ponieważ z tego co wiem odżywki powinno się nakładać na matowe paznokcie, najlepiej troszkę spiłowane i spolerowane

Re: odżywka do paznokci

Dziś rano znów próbowałam ją zmyc i znów w pełni się to nie udało. Zamieściłam dzisiejsze zdjęcie po tej operacji.
Możliwe, że ta 8w1 jest inna pod tym względem. A może polecicie mi jakiś dobry zmywacz do paznokci ? Od dłuższego czasu szukam mocnego, bo lubię ciemne lakiery np. czerwone i granatowe

mila1195

Pewnie nie udało się, bo zmywacz był do niczego. Najzwyklejszy zmywacz "cuchnący" acetonem (taki z kiosku) poradzi sobie ze wszystkim i nawet najgorsze czerwone odbarwiające lakiery zmyje i odbarwienia też.

Dla mnie wszystkie zmywacze, które nie powalają tym charakterystycznym zapachem to nie są zmywacze.
Te magiczne "zmywające" specyfiki z olejkami i full wypas innymi właściwościami to tylko zwykły chwyt marketingowy guzik dający. Co najwyżej kosmetyczny efekt placebo.

Używam zwykłego acetonowego i sobie chwalę, nawet lakier się dłużej trzyma po zwykłym acetonowym zmywaczu niż po ich pseudo odpowiednikach.

Tak samo odżywki 8 w 1 i więcej? No proszę. Nasze babcie używały zwykłych acetonowych zmywaczy i babrały się w środkach czyszczących bez rękawiczek (kto by używał rękawiczek z 30 - 50 lat temu) i przeżyły - i jaką płytkę miały zdrową . Witamina A w maści do kupienia w aptece i smarować paznokcie i będzie ok

Dla mnie każdy zmywać jest ok i u mnie wszystko zmywa.Na te podrasowane to po prostu kasy szkoda,bo działanie ma takie samo, w żadne właściwości pielęgnacyjne zmywaczy nie wierze:P Zmywacz ma zmywać i tyle:P Każdy którego używałam wysuszał mi skórki, mimo zawartości przeróżnych olejków, witamin etc, no ale coś za coś:P Co do tych przebarwień to absolutnie się nie zgadzam.Chociaż sama ich nie mam i nigdy nie miałam to widziałam nie raz u innych. U niektórych ten problem występuje , u innych nie, dużo pewnie zależy też od lakieru, niektóre barwią inne nie. Co do odżywki też się nie zgodzę.Nie wierze, w to jej 8 w 1,bo przy swoich licznych zaletach ma też parę wad m.in. wysusza mi skórki i śmierdzi( ale wybaczam jej to). Po tym jak nieumiejętnie moja psiapsióła zeszlifowała mi za dużo płytki ,w efekcie czego paznokcie zrobiły się kruche i delikatne . Odżywka doprowadziła je do stanu pierwotnego.Poza tym małym epizodem problemów z paznokciami nigdy nie miałam, ale odkąd ją mam i stosuje od czasu do czasu , paznokcie rosną duuużo szybciej. Na własne oczy widziałam jej spektakularne efekty na paznokciach mojej koleżanki, która od lat boryka się ze słabymi, kruchymi paznokciami, zniszczonymi dodatkowo przez pewną pseudokosmetyczkę .Przed ślubem chciała zrobić sobie akryle, żeby zakryć swoje "liche ogryzki"(jak je nazywa). Poradziłam jej zakupić odżywkę i spróbować je poratować. 2 tyg i inne paznokcie, a po miesiącu no nie do poznania.Wreszcie urosły , przestały się łamać i rozdwajać. No i poszła do ślubu w swoich własnych, może nie spektakularnej długości , ale zrobiłam jej delikatnego frencza , odrobinę podrasowałam cyrkoniami i brokatem i była bardzooo zadowolona. Maść z wit. pewnie też dobrze wpłynie na nasze paznokcie, ale u mnie sprawdza się odżywka , więc nie zamierzam jak na razie z niej rezygnować.Może i jest tańszym i zdrowszym rozwiązaniem,ale wydaje mi się, że nie da tak szybkich efektów jak po stosowaniu odżywki.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: odżywka do paznokci

ja stosuję odżywkę i krem z wit. A i te dwa produkty razem działają cuda!

Re: odżywka do paznokci

Proszę o pomoc ! Moje paznokcie po stosowaniu tej odżywki są w tragicznym stanie. Paznokcie odchodzą mi od skóry. Na niektórych palcach odeszły aż do połowy. Niekiedy po smarowaniu czułam ból na paznokciach, po kilku takich razach nie stosuję już tej odżywki. Obserwuję co dzieje się z moimi paznokciami. Planuję konkretną wizytę u dermatologa. Komuś się robiło coś takiego ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka do paznokci

nie słyszałam żeby komuś działo się coś takiego

Re: odżywka do paznokci

Czytałam już dużo o tej odżywce, ale skarżyli się tylko o tym, że paznokcie bolą po niej, ale o takim czymś też jeszcze nie słyszałam Masakra totalna :/

Re: odżywka do paznokci

Czytałam już dużo o tej odżywce, ale skarżyli się tylko o tym, że paznokcie bolą po niej, ale o takim czymś też jeszcze nie słyszałam Masakra totalna :/

paola0108

może pozostale dziewczyny coś poradzą, bo ja niestety nie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: