odżywka do paznokci

  • 2010-11-13, o 01:38
  • 251
  • 115 574
  • 55
  • 116

Re: odżywka do paznokci

Unglax jest bardzo fajny, przynajmniej ten niebieski ;) W sumie jak odżywka jest dobra, to warto od czasu do czasu dać odpocząć paznokciom od stylizacji i je zregenerować właśnie, nawet jak nie mamy wiekszych problemów - na pewno nam się odwdzięczą :)

Re: odżywka do paznokci

ja się trzymam diamentowej z Eveline- żadna ( a testowałam wiele) nie poprawiła kondycji moich paznokci tak dobrze i w tak krótkim czasie

Re: odżywka do paznokci

Tez uwazam, ze pomoze ci odżywka Eveline- moze ta z proteinami mleka i wapniem.Ja to mialam paznokcie cienkie jak papier, każde próby zapuszczenia ich na jakakolwiek sensowna dlugosc konczyly sie zahaczeniami, złamaniami, rozdwajaniem sie. Zaczelam regularnie nakladac odzywke eveline i po problemie. Sa mocniejsze, grubsze i po prostu zdrowo wygladają.

Re: odżywka do paznokci

z nacie ta odżywkę Płynne Złoto z Bielendy? tworzy na paznokciu taką twarda powłokę, zapobiega pękaniu, rozdwajaniu. MNawet wszelkie bruzdy, nierówności wyrównuje, ładne paznokcie po niej są  bardzo

Re: odżywka do paznokci

Ja używam z eveline i jest ok

Re: odżywka do paznokci

zadna sklepowa. Te odzywki dzialaja na zasadzie trucizny. Srodki zawarte w tych niby odzywkach sa s reguly bardzo toksyczne i paznokc stara sie przed nimi bronic dobudowujac kolejna warstwe plytki, co sprawia ze paznokcie wygladaja na grubsze a poprzez to zdrosze. Jest to rozwiazanie tylko chwilowe i prawdopodobnie odbija sie na zdrowiu calego organizmu.

bridget

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka do paznokci

Ja mam odżywkę revitallum pro hybrid, one nie zawierają formaldehydu, także nie trzeba się obawiać, są skuteczne bez nich trudno byłoby mi zapuścić paznokcie. Oczywiście warto czytać składy, wiadomo, ale jak produkt został dopuszczony do sprzedaży, to oznacza, że jest bezpieczny.

Re: odżywka do paznokci

Po dwutygodniowej kuracji odżywką 8w1 Total Action moje paznokcie są jak nowe, przede wszystkim przestały się rozdwajać. Polecam.

Re: odżywka do paznokci

Ja też jej używam i również mi się sprawdziła

Re: odżywka do paznokci

Wypróbujcie sobie odżywkę płynne złoto od Bielendy z serii anx total repair. Po odżywce paznokcie mają mniej przebarwień, są nablyszczone i bez bruzd a sama odzywka szybko się wchłania 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: