o zabiegach pielęgnacyjnych

  • 2011-04-21, o 14:14
  • 31
  • 13 270
  • 22
  • 25

o zabiegach pielęgnacyjnych

Dziewczyny mam do Was pytanie sądażowe i będę wdzięczna za szczere odpowiedzi.
Co sądzicie o prowadzonej ostatnio w mieście X akcji promującej kosmetyki Oriflame, gdzie można skorzystać z bezpłatnych zabiegów pielęgnacyjnych we własnym domu.
Zabiegi te to:

-zabieg dotleniająco-nawilżający
-zabieg intensywnie nawilżający
-zabieg regenerująco-odżywczy
-zabieg odnawiający
(Chodzi to o wszelkie złuszczanie , maski, serum, kremy i masaże.)
Czy dla Was to jest atrakcyjna oferta firmy? czy Wy chciałybyście za darmo mieć we własnym domu przeprowadzone takie zabiegi????
Proszę o uzasadnienie odpowiedzi "tak" lub "nie"
Serdeczne dzięki

Re: o zabiegach pielęgnacyjnych

Tak, o ile to nie wiązało by się z wejściem do Oriflame badź zebraniem grupy osób które miały by być na "pokazie" i oczywiście nie musiała bym kupić jakichś kosmetyków pod naciskiem tylko jeśli bym sama stwierdziła że chcę.
To z własnego doświadczenia, bo już nie raz miałam propozycje dostania czegoś jeśli...
Z resztą jakiś czas temu byłam konsultantką Oriflame i nie mogę powiedzieć że kosmetyki są złe bo nie są. Jedynie dlatego zrezygnowałam bo mi się to nie opłacało a poza tym wolę kupować w sklepach gdzie mogę dotknąć, powąchać:) W internecie też lubię o ile wiem co kupuję.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: o zabiegach pielęgnacyjnych

No właśnie by się nie wiązało, chodzi jedynie o możliwość poznania produktów tym którzy ich nie znają .Nigdy nie byłam zwolenniczką wciskania komuś czegoś na siłę, lecz pokazania i dania wyboru.

Re: o zabiegach pielęgnacyjnych

Rozumiem i też wychodzę z tego założenia. Tylko teraz jest taka kwestia że młodzież może będzie chętna (o ile nie mają nacisku ze strony rodziców) ale z osobami około 40 + będzie gorzej bo zauważyłam że raczej unikają pokazów z racji tego że obawiają się jakiegoś haczyka. Chociaż z tego powodu że non stop ktoś wydzwania, zostawia ulotki i zaprasza na pokaz dywanów, garnków, kołder wełnianych, kosmetyków firmy X (przynajmniej u nas to jest częste).
Życzę powodzenia i mam nadzieję że pomysł wypali:)
Wesołych świąt:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: o zabiegach pielęgnacyjnych

hmm no nie wiem, powiem szczerze, że raczej nie byłabym zainteresowana tym żeby ktos obcy przychodził do mnie do domu... :/ no chyba, ze jakas moja koleżanka byłaby w oriflame i to ona miałaby przyjść... pamietam, ze u mnie na osiedlu avon zorganizował kiedyś taka akcje promocyjna, ale oni mieli koordynatorkę, która sklep prowadziła i zorganizowała na bodajze 2 dni stoisko do manicure i stoisko dla vizazystki, teraz dalej chyba coś takiego robia bo maja swoje stoiska i za darmo mozna było sobie zrobić pazury albo make up i to było fajne bo nie wiązało sie z wpuszczaniem ludzi do domu...

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: o zabiegach pielęgnacyjnych

Dzięki za szczerość, a powiedz gdyby w informacji była opcja do wyboru-zabiegi w domu lub w biurze oriflame to czy wtedy byłabys bardziej skłonna sie poddać?

Re: o zabiegach pielęgnacyjnych

no gdyby była możliwość podejścia do biura to czemu nie

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: o zabiegach pielęgnacyjnych

nawilżający zabieg mnie by sie przydał ehh

Re: o zabiegach pielęgnacyjnych

ja lubię mikrodermabrazję

Re: o zabiegach pielęgnacyjnych

Nie lubię tej firmy

Re: o zabiegach pielęgnacyjnych

Ja też jakoś nie przepadam za tą marką. Podomnie jak Nitkę denerwuje mnie wciskanie czegoś na siłę. Ostatnio siedziałam z koleżankami w parku i podeszły konsultantki avon i dały nam katalogi i próbki ale pod warunkiem wypełnienia ankiety, gdzie trzeba podać numer telefonu i maila... a jak chce się wziąć udział w konkursie to jeszcze adres. Nie chciałyśmy tego robić a one stały nad nami jak jakieś wyrocznie i tylko gadały i gadały aż w końcu to my musiałyśmy odejść.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: