nos:)

  • 2012-01-23, o 14:11
  • 37
  • 12 055
  • 19
  • 35

nos:)

Witaj Ladymakeup mam problem:( chodzi o makijaz.
Otóz lubie sie malowac delikatnie, czasami tylko podkreslam mocniej oczy zwlaszcza wieczorem gdy wychodze ze znajomymi do dyskoteki. I tu zaczyna sie mój problem poniewaz mam lekko przekrzywiony czubek nosa w prawa strone i jak podkresle mocniej oczy mój nos przyciaga uwage! Moze nie wszyscy to widza, ale moi znajomi tak jestesmy szczerzy i mówimy sobie o wszystkim wiec nie bylam na nich zla gdy mi o tym powiedieli:)
Chcialabym abys mi pomogla zrobic jakis makijaz, który sprawi , ze mój nos bedzie wygladal na "prosty".

Re: nos:)

Witaj:)
Myśle ,że powinnaś pomalować oczy na pastelowy,lecz kreska leinerem u góry i mocno wytuszowane rzęsy wystarczą
Podkreśl też policzki bronzerem lub różem ,nos zaś powinnaś posmarować podkładem tak jak całą twarz:)
Przykład makijażu poniżej
Po prawdzie nie jestem Ladymakeup ale może pomogę
Pozdrawiam!

Re: nos:)

Dziekuje bardzo za podpowiedz:)
Pozdrawiam!

Re: nos:)

Witaj Ladymakeup mam problem:( chodzi o makijaz.
Otóz lubie sie malowac delikatnie, czasami tylko podkreslam mocniej oczy zwlaszcza wieczorem gdy wychodze ze znajomymi do dyskoteki. I tu zaczyna sie mój problem poniewaz mam lekko przekrzywiony czubek nosa w prawa strone i jak podkresle mocniej oczy mój nos przyciaga uwage! Moze nie wszyscy to widza, ale moi znajomi tak jestesmy szczerzy i mówimy sobie o wszystkim wiec nie bylam na nich zla gdy mi o tym powiedieli:)
Chcialabym abys mi pomogla zrobic jakis makijaz, który sprawi , ze mój nos bedzie wygladal na "prosty".

aga

A ja bym się pobawiła bronzerem i rozświetlaczem . Mogłabyś w ten sposób nadać odpowiedni kształt noska;)

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: nos:)

... ja mam dośc spory nos z garbkiem, jak ma go zatuszować, żeby choc trochę lepiej wyglądał?

Re: nos:)

najlepiej miejsca w których jest garbek rozprowadzic ciemniejszy podkład/kamuflaż - optycznie zawsze to pomoze

Re: nos:)

ładna kreska

Re: nos:)

Kreska przepiękna :)

Re: nos:)

wow, super 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: nos:)

Przede wszystkim trzeba wykonturować nos. Po prawej stronie nałoż odrobinę bronzera, wtedy optycznie się "schowa" i będzie wydawał się prostszy. 

Re: nos:)

fajnie że sa takie metody

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: