nabłyszczanie nóg

  • 2013-07-29, o 12:54
  • 54
  • 22 746
  • 37
  • 50

nabłyszczanie nóg

Dziewczyny co stosujecie, żeby wasze nogi ładnie błyszczały i przy okazji podkreślały opaleniznę? Oliwka nie zdaje egzaminu bo brudzi ubranie a poza tym szybko się wchłania. Polećcie coś niedrogiego.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: nabłyszczanie nóg

a może jakiś balsam rozświetlający?

Re: nabłyszczanie nóg

Ja używam balsamów rozświetlających, jednak trzeba trafic na odpowiedni.. mnie osobiście bardzo denerwują drobinki w niektórych balsamach :)

Re: nabłyszczanie nóg

Stosuję ostatnio balsam rozświetlający Golden Shine z Balea. Daję bardzo fajny delikatny efekt, nie trzeba się martwić, że można z nim przesadzić, a na dodatek cudownie pachnie. Problem jest tylko niestety z dostępnością produktu.

Re: nabłyszczanie nóg

Ja miałam latem w zeszłym roku czy tam dwa lata temu olejek w spray'u. Dawał fajny efekt lekkiej opalenizny, miał co prawda drobinki, ale bardzo drobne, więc ładnie i całkiem naturalnie to wszystko wyglądało. Tylko nie pamiętam jak się nazywał, a w drogerii nie mogę go już znaleźć.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: nabłyszczanie nóg

ja to czasami mam takie wrażenie że jak jakiś produkt okazuję się bardzo fajny to  albo producent go wycofa albo ciezko go dostać

Re: nabłyszczanie nóg

monika212121 też to zauważyłam. Nadal nie rozumiem jak to się dzieję.

Re: nabłyszczanie nóg

Całkowicie się z Wami zgadzam dziewczyny, z większością dobrych produktów tak jest, nie tylko kosmetycznych ;)

Re: nabłyszczanie nóg

Miałam kiedyś taki balsam z Hebe, jednak nie pamiętam za nic nazwy. Był to balsam z olejkami i bardzo fajnie natłuszczał skórę, dlatego myślę, ze nadałby się. Pamiętam jedynie, ze balsam był w przezroczystym opakowaniu i miał pomarańczowy kolor. Jednym minusem byl dość ciężki zapach jakby oleju rycynowego.

Re: nabłyszczanie nóg

Ja dostałam ostatnio próbkę takiego nabłyszczającego balsamu Dr. Ireny Eris i był genialny! Pewnie też sporo kosztuje :( tak czy inaczej, polcam.

Re: nabłyszczanie nóg

ja używam rajstop w sprayu i to daje fajny naturalny efekt opalenizny i zadbanych nóg ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: