moje zabawy wlosami

  • Temat zamknięty
  • 2011-03-22, o 19:53
  • 49
  • 14 221
  • 27
  • 37

moje zabawy wlosami

moje zabawy wlosami:)

Re: moje zabawy wlosami

No, no Super! Masz jeszcze jakieś ukryte talenta?

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: moje zabawy wlosami

no super fryzurka może opiszesz nam jak ją zrobilas? albo moze masz jeszcze zdjęcia innych fryzur?

Re: moje zabawy wlosami

hej jutro chetnie wrzuce wam inne fryzurki:)a to jest bardzo proste:)oddzielikam najpierw duzo grzywki czego tu nie widac ale wrzuce i przod,,,z reszty zrobilam wysoko zwykly kucyk,,,,potem zypelnie w nieladzie zakrecalam w petelki nie za grybe pasemka z kucyka podpinajac kazdy wsowka od srodka tej petelki dzieki temu nie uzywam do takiego upiecia nawet prysniecia lakierem
sory za te rozyczki tam biale ale byla to probna fryzura komunijna:)pozdrawiam:)

teraz na szybko+stare bransoletki:)

sory za zdj bo zlym aparat robilam i fryzura tez na szybko i na swoich wlosach...P

Re: moje zabawy wlosami

ocencie pomysl:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: moje zabawy wlosami

moim zdaniem super! strasznie podobają mi się takie upięcia no ale Ty masz piękne, dłuugie włosy i naprawdę jest się czym bawić

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: moje zabawy wlosami

dziekuje:)ja sie mecze z tymi wlosami byle do slubu bo po to je trzymam:)zawsze mialam krotka fryzurke:)czesto zamiast ozdob jakotakich wplesc mozna korale lub nawet jakis "odpustowy niepotrzebny naszyjnik a we wlosach efekt moze wyjsc fajnie:)

Re: moje zabawy wlosami

gladkie podpiecie,,,wszystkie wlosy pod spod:)

Re: moje zabawy wlosami

jeejjj ale ślicznie!!! bosko po prostu ! w ogóle ślicznie wyglądasz na tym zdjątku, a Twoje duże oczy wygladają tu naprawdę zajefajnie! zachwiciłas mnie tą fotką

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: moje zabawy wlosami

bo tu nie sa zbyt pomalowane tylko czarna kredka i tusz a jak wezme cien to oko robi sie ciezkie,,,dziekuje za mile slowko:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: