moje szponki

  • 2011-02-21, o 23:14
  • 64
  • 21 862
  • 25
  • 42

Re: moje szponki

A ten żółty lakier jakiej jest firmy, że tak ładnie kryje?i to są 2 warstwy lakieru czy jedna? Bo ja mam z Virtuala to muszę pomalować paznokieć 3 razy a i tak prześwituje;/

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: moje szponki

klaudusia0807 a wiec tak
firma: quando è (pierwszy raz sie z nia tutaj spotkalam i kosztowal 1,90€ wiec postanowilam sprobowac tym bardziej ze najtansze lakiery kosztuja tu w promocji okolo 2,50€ )
ile warstw: nalozylam dwie warstwy
Moze sprobuj podejsc do kosmetycznego i wyprobowac tester jakiejs innej firmy na jednym paznokciu wtedy bedziesz miala pewnosc ze pieniadze nie wyrzucasz w bloto

www.suonko82.blogspot.it

Re: moje szponki

super pazurki....jak zwykle rewelacja:):)

HAKUNA MATATA

tygrysie futro wykonane metodą gradientu + matowy topcoat

moje szponki

Wow - natalusia - ale czad, mistrzostwo świata

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: moje szponki

napisze to co ammb - WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale czad - jak Ty to zrobiłaś?:O może zrobiłabyś dla nas intrukcje krok po kroku?:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: moje szponki

instrukcja jak zrobić gradient -> odsyłam do wątku o tej same nazwie post4503.html#p4503
dalej już tylko czarne paseczki lakierem do zdobień/eyelinerem w pędzelku a na to lakier nawierzchniowy ( u mnie dodatkowo też na to matowy) )

haha, ale się wstrzeliłam z tymi pazurkami, akurat jak Lady zorganizowała kociakowy konkurs ) kto wie o kotach więcej niż ja, wystarczy spojrzeć na mój tutorial TIGER EYES powodzenia dziewczyny!!

Re: moje szponki

natalusia371 nie ma dyskusji pazurki robia wrazenie, ulala dziewczyno masz talent i wyobraznie

www.suonko82.blogspot.it

Re: moje szponki

żałuję, że nie mam lepszego aparatu bo na żywo pazurki wyglądają zupełnie inaczej, są wręcz piękne a cekinki i brokat ślicznie się mienią na turkusowo/zielono (na żywo widać też większą różnicę w odcieniach po lewej i prawej stronie paznokcia)

2011-08-31 12:52:34 autor natalusia371

Muszę zrobić coś podobnego u siebie ale zamiast tych kwadracików z dziurkami dam ćwieki bo akurat sobie kupiłam :)

Re: moje szponki

wykonanie tych niebieskich ładne ale nie w tym kolorze

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: