moje szponki

  • 2011-02-21, o 23:14
  • 64
  • 21 863
  • 25
  • 42

Re: moje szponki

Cudne poprostu sztuka !

Re: moje szponki

Dzisiaj stwierdzilam ze mam chec i wene by sie pobawic troche z paznokciami, pisze od razu ze nie jestem profesjonalistka ale czlowiek sie uczy na bledach, a oto efekt.:
Mma pytanko jesli robie kreski czarnym cieniutkim pedzlem a pozniej nakladam na niego przezroczysty lakier jednak chcac niechcac mi sie troche rozmazuje ten czarna kreska, macie jakis dobry sposob na to?

www.suonko82.blogspot.it

Re: moje szponki

suonko..pazurki rewelacja jak dla mnie--zarówno pod wzgledem wykonania jak i długości...uwielbiam taka długośc,wszytsko w nich mozna robic...a takie długasne pazurki ,to u kogos innego mi sie podobają ,na sobie,juz nieco mniej...superrrrr

Re: moje szponki

Właśnie w tym jest problem, bo czarny lakier do zdobienia przy nakładaniu utwardzacza zawsze się rozmazuje;/

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: moje szponki

Dzisiaj stwierdzilam ze mam chec i wene by sie pobawic troche z paznokciami, pisze od razu ze nie jestem profesjonalistka ale czlowiek sie uczy na bledach, a oto efekt.:
Mma pytanko jesli robie kreski czarnym cieniutkim pedzlem a pozniej nakladam na niego przezroczysty lakier jednak chcac niechcac mi sie troche rozmazuje ten czarna kreska, macie jakis dobry sposob na to?

suonko82

Świetne pazurki. Ja też miałam problem z rozmazywaniem się wzorków przy nakładaniu czy to lakieru bezbarwnego czy utwardzacza. Moim sposobem na ten problem jest nabranie na pędzelek więcej lakieru. Tak aby tylko delikatnie nanieść go i rozprowadzić na paznokciu, praktycznie nie dotykając paznokcia pędzelkiem.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: moje szponki

śliczna zeberka

Re: moje szponki

Wczoraj zakupilam zolty lakier i chcialam go wyprobowac, i oto efekt.:

www.suonko82.blogspot.it

Re: moje szponki

zebra super )) ja dzisiaj robi pazurki bo już mi odrosły więc może wstawie wieczorem/rano foty

Re: moje szponki

Te środkowe pazurki są cudne!! Uwielbiam francuski wzorek na paznokciach

Re: moje szponki

Bardzo mi sie podoba wykonanie zdobien na tym żółtym lakierze aż bede musiała wypróbować pozdrawiam

Ciesz się pięknym dniem wkońcu jest ich tak nie wiele...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: