moje dyze oczy i opadajace powieki:(

  • 2011-03-25, o 21:43
  • 47
  • 13 938
  • 27
  • 38

moje dyze oczy i opadajace powieki:(

Jak je ladnie pomalowac???

Re: moje dyze oczy i opadajace powieki:(

duze przepraszam:)P

Re: moje dyze oczy i opadajace powieki:(

kurcze wiele dziewczyn chciałoby mieć takie duże oczy
a próbowałaś tych makijazy z tutoriali? Były i na pomniejszenie oczu a także na opadającą powiekę

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: moje dyze oczy i opadajace powieki:(

tak patrzylam i moze mi nie wychodzi hehe rzadko mi wychodzi je ladnie pomalowac:)a uwielbiam ciemne cienie

Re: moje dyze oczy i opadajace powieki:(

ja też uwielbiam ciemne cienie i w ogóle ostre, intensywne makijaże i co prawda zbyt dużych oczu nie mam, wręcz odwrotnie, ale problem opadajacej powieki owszem :/ cóż makijaż to nie lifting chirurgiczny hehe ale ja nawet przy ogólnie ciemnym makijażu staram się jeszcze ciemniejszym cieniem zarysować V czy migdała jak kto woli i na górnej powiece tym cieniem wyjeżdżam nad ruchoma powiekę na tyle, aby był widoczny w nazwę to "normalnej" hehe pozycji powieki, wiesz co mam na myśli wtedy tak nie zwracam uwagi, nie widze i mnie tak nie wkurza, bo jakbym zaaplikowała ten cień niżej to by zginął. Koleżanki mi mówiły, że niby nawet wtedy ta opadająca powieka nie jest jakoś szczególnie widoczna, ale ja np wiem, że tam jest zarys cienia który został lekko mówiąc przykryty i mnie to wnerwia hehe
A co do Twojego makijażu to zdjęcie ma słabą ostrość i masz dość mocno otwarte oko, więc nie widzę makijażu w pełnej okazałości, ale moim zdaniem wyglądasz ładnie
Nie przejmuj się ja tez mam coś takiego, ze nawet jak wszyscy się zachwycają moim makijażem to ja i tak nigdy do końca nie jestem zadowolona

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: moje dyze oczy i opadajace powieki:(

no wiem w odpowiedzi u ciebie na krem pod oczy napisalam ze kiepski aparat:)P dzieki i pozdrawiam Cie:)

Re: moje dyze oczy i opadajace powieki:(

hehe spoko i dziękuję za zdjątko kremiku również serdecznie pozdrawiam :*

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: moje dyze oczy i opadajace powieki:(

fajnie

Re: moje dyze oczy i opadajace powieki:(

Ja też mam duże oczy i lekko opadającą powiekię. Zwykle staram się pomalować na oku odpowiednia kreskę.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: moje dyze oczy i opadajace powieki:(

Ja też mam duże oczy i lekko opadającą powiekię. Zwykle staram się pomalować na oku odpowiednia kreskę.

2015-08-17 17:05:04 autor Olcia37

Mam dokładnie to samo, tyle że nie mogę sobie pozwolić na wielkie szaleństwa z kreską, grubsza wcale mi nie pasuje ;)

Re: moje dyze oczy i opadajace powieki:(

rozświetlenie wydaje mi się dopwiedni, ale z umiarem, coś z różu może

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: