mój makijaż na wesele....:)

  • Temat zamknięty
  • 2010-11-02, o 14:27
  • 50
  • 18 450
  • 28
  • 42

mój makijaż na wesele....:)

Przedstawiam wam makijaż w którym byłam na ślubie koleżanki.... jest dosyć odważny bo lubię takie odważne makijaże sukienkę miałam niebieska stad tez taki dobór kolorów w moim makijażu...Pozdrawiam i mam nadzieję ze będzie się podobać.... Dudziczka

Re: mój makijaż na wesele....:)

bardzo ładnie

Re: mój makijaż na wesele....:)

Ładnie, podoba mi się, ale jak sama zauważyłaś - odważnie
Ale to wkońcu na wesele, więc można poszaleć
Bardzo ładnie wykonane

Re: mój makijaż na wesele....:)

Bardzo ładny makijaż - ciekawie dobrane kolory widać, że trochę czasu zajęło Ci wykonanie makijażu może masz jeszcze jakieś ciekawe propozycje? pozdrawiam

Re: mój makijaż na wesele....:)

super mi też się podoba , bo ja lubię odważne makijaże :p

Re: mój makijaż na wesele....:)

bardzo ładny makijaż, ciekawe połączenie kolorów

Re: mój makijaż na wesele....:)

Jeśli możesz to podaj nazwy i nr jakich cieni użyłaś do zrobienia tego makijażu ?!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: mój makijaż na wesele....:)

Super. podoba mi się

Re: mój makijaż na wesele....:)

Fajne zestawienie kolorków:) Jak najbardziej mi sie podoba.

Sorry ze poruszam temat ale może to cos pomoże- chodzi mi o zaczerwienione oczka. Tez miałam z tym problem i kupiłam sobie krople do oczu i zawsze jak robie długo makijaż albo wiem że bede w nim długo to zakraplam i bez względu na to czy juz sa czerwone czy nie oczko ładnie sie oczyszcza i "wybiela". Nie odbierz tego źle, może tylko aparat tak to wyolbrzymia, ale jesli tez tak masz to warto sobie miec w torebce. Od tej pory zawsze sie db czuje bez względu na to gdzie jestem- szczególnie sprawdza sie to w zadymionych pomieszczeniach (ponieważ nie pale) bo chroni je przed wysychaniem i zatarciem:)
pozdrawiam, makijażyk super

Re: mój makijaż na wesele....:)

dziękuje za rade .... także używam kropli do oczu ...ale czasem faktycznie tak bywa ze mam je czerwone.... nom niestety nie wiem jaka jest tego przyczyna ale staram się aby nie było tego widać akurat gdy robiłam te makijaże a później zdjęcia.... są one widoczne.... tak wogole....to naprawdę dzięki za komentarz i zainteresowanie moimi propozycjami ... pozdrawiam Dudziczka....

Re: mój makijaż na wesele....:)

No o oczka trzeba dbać... Pewnie minimalnie ci Cienie do oczu wpadaja i tak sie robi ale jak tu sie malowac żeby nic nie wpadło Zainteresowałam sie bo sa fajne i na prawde bardzo chetnie zobacze wiecej Twoich propozycji
pozdrawiam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: