mezoterapia igłowa hairmedica

  • 2016-05-20, o 19:56
  • 10
  • 4 594
  • 10
  • 11

mezoterapia igłowa hairmedica

Cześć, slyszalyscie moze o mezoterapii na skorę glowy? (smoking)wyczytalam na innym forum, ze podobno super dziala na wypadanie wlosow i zageszcza skore glowy (y) robilyscie moze cos takiego? (wasntme) znalazlam w wawie klinikę Hair Medica, ktora wykonuje mezoterapię m.in. igłową i zastanawiam sie, czy nie zapisac sie na cos takiego. na pewno taka dawka odżywienia przydałaby sie moim włosom (rock)

Re: mezoterapia igłowa hairmedica

nie slyszalam o klinice, o ktora pytasz i o zabiegu tez nic nie wiem... ale podbijam, bo tez mi wypadają wlosy i nic mi nie pomaga. moze taki zabieg sie na cos zda... (happy)

Re: mezoterapia igłowa hairmedica

Robiłam i polecam. Mezoterapia jest serio super zabiegiem, to jedyna rzeczy, ktora zahamowala wypadanie moich nieszczesnych wlosow i pobudzila skore glowy do tego, by pojawily sie na niej nowe wloski ;) a Hair medica to bardzo popularna klinika, przede wszystkim specjalistyczna, konkretna. Mialam robioną mezoterapię osoczem bogatopłytkowym przez pania trycholog z tej kliniki- pelen profesjonalizm (smoking)

Re: mezoterapia igłowa hairmedica

Jesli dobrze kojarzę to Hair Medica stacjonuje rowniez w Katowicach w kwestii wykonywania mezoterapii (makeup) ja robilam w wawie i polecam, bo klinika super dba o pacjenta, mają profesjonalną obsługę, a sama mezoterapia przebiega bezboleśnie. A co najwazniejsze- daje efekty, trzeba jednak uzbroić sie w cierpliwosc (sun)

Re: mezoterapia igłowa hairmedica

a ile powinien kosztować zabieg mezoterapii iglowej? Na adamed expert wyczytalam ze od 300 do 500zl, ale cos mi sie wydaje, ze tak naprawde troche wiecej?ps. czy powinnam sie bac przed takim zabiegiem? :/jakie badania musze zrobic?

Re: mezoterapia igłowa hairmedica

kupiłam sobie mezoterapia i robię procedurę w domu

Re: mezoterapia igłowa hairmedica

Ja mogę szczerze polecić mezoterapię na skórę głowy. Zdecydowanie mniej mi wypadają włosy.  Jestem właśnie po serii 6 zabiegów w połączeniu z karboksyterapią- też nakłuwanie skóry ale z wprowadzaniem gazu pod skórę, co ma dodatkowo pobudzić krążenie w skórze. Taką terapie poleciła mi Kosmetolog z salonu Laser Delux w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej( z tego co kojarzę, mają też salony w innych miastach) ​usunięto reklamę

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: mezoterapia igłowa hairmedica

pierwsze słysze

Re: mezoterapia igłowa hairmedica

Widziałam, że niektóre salony mają mezoterapię w ofercie a klientki sobie chwalą.

Re: mezoterapia igłowa hairmedica

Podobno działa, ale nie miałam nigdy takiego zabiegu.

Re: mezoterapia igłowa hairmedica

Też jestem ciekawa,szczególnie czy daje również efekty u facetów bo chętnie wysłałabym męża ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: