makijaż to jedno, a dodatki?

  • 2015-07-29, o 10:48
  • 43
  • 11 334
  • 26
  • 36

makijaż to jedno, a dodatki?

Witam czy wasze makijaże współgrają z dodatkami? Lubię mieć wszystko dopasowane do siebie, dlatego też zaczęłam swoją przygodę robienia biżuteri tak bym miała wszystko ze sobą zgrane. Czy wy też przywiązujecie do tego uwahę?

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

Ja makijażu nie dobieram do biżuterii, zresztą na co dzień nie maluje się mocno, a na większe wyjścia biżuterię mam zazwyczaj delikatną :)

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

Raczej myślę o tym co będę miała na sobie i chcę, żeby dobrze współgrało z makijażem. Czasami jednak mnie poniesie z makijażem i wtedy mi wszystko jedno ;)

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

Ja raczej maluje się delikatnie i jakoś nie dobieram do biżuterii, bo i tak mimo wszystko biżuterię mam delikatna ;)

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

Wiadomo, że jeśli makijaż mocny to dodatki słabsze i odwrotnie. Zazwyczaj staram się lekki makijaż i delikatne dodatki, żeby nie przesadzić. Zwłaszcza jeśli ktoś ludzi kolorowy makijaż i biżuterię to trzeba uważać, by nie wyglądać jak z kolorowego bazarku :).

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

ja z biżuterii nosze kolczyki ale małe ,pierścionek z oczkiem przezroczystym i moj ukochany zegarek ,czasami bransoletkę i to moja cała bizuteria jaka najczęściej noszę ,a makijaz zawsze mam delikatny z mocniejszym ale nie neonowym akcentem na ustach .

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

ja stawiam na minimalizm :) mam tylko srebrny łańcuszek :)

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

Ja zwykle dobieram kolor szminki tak, żeby fajnie kontrastował z ubraniami.

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

malanka1, a jak robisz biżuterię? Też chcę zacząć się w to bawić aby sobie taką kolię trzysegmentową zrobić kiedyś ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

Również noszę delikatną biżuterię ktora pasuje do każdego makijażu

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

ja też lubie  minimalizm

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: