makijaż to jedno, a dodatki?

  • 2015-07-29, o 10:48
  • 43
  • 11 324
  • 26
  • 36

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

malanka1, a jak robisz biżuterię? Też chcę zacząć się w to bawić aby sobie taką kolię trzysegmentową zrobić kiedyś ;)

2015-08-21 09:02:20 autor riley

Tak naprawdę to spodobała mi się jedna z bransoletek w internecie jednak było tylko jej zdjęcie i nie mogłam jej nigdzie znaleść by ją kupić dlatego zaczęłam przegladać filmiki jak sie robi biżuterię. Stwierdziłam, że to nie jest trudne i spróbowałam zrobić bransoletkę taką jak na zdjęciu które mi się podobało i udało się. Troszkę kreatywności, kilka prób i błędów i jakoś tak się to zaczęło. Teraz robię naprawdę wiele wzorów. Ostatnio musiałam siostrze dorobić bransoletkę do kolczyków, które sobie kupiła. Lubię wyzwania więc i z nią sie udało. A jak zrobić kolię spokojnie możesz zobaczyć na yt. Tam jest tego dużo. Pozdrawiam

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

bardzo lubie delikatną biżuterie

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

Można też dobiedrać dodatki na zasadzie kontrastu. Chociaż dobrze, by na przykład jakiś element makijażu pasował kolorystycznie do któregoś dodatku, np. bransoletki, naszyjnika, itp.  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

ja lubie eleganckie dodatki i minimalizm

Dodatki- jak najbardziej tak! Najlepiej taka która podkreśla całość stylizacji i pasuje do naszego charakteru. Ja osobiście uwielbiam srebro. Polecam to miejsce http://bestsilver.pl/6-bransoletki-srebrne-damskie Piękne bransoletki i najwyższa próba srebra!

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

Ja zawsze staram się dopasować biżuterię do stroju i makijażu. Bardzo lubię też makijaże inspirowane np pięknymi, kolorowymi naszyjnikami. Wtedy to już w ogóle wszystko do siebie pasuje :)

najlepiej jak kolory tego i yego się Nie gryzą

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

Z dodatków to preferuje tylko bransoletke albo kolczyki

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

kolczyki i naszyjnik

Re: makijaż to jedno, a dodatki?

Biżuterię dobieram raczej do ubrania niż do makijażu, ale w sumie zwrócę teraz na to uwagę :D

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: