makijaż ślubny-porady :)

  • 2011-09-01, o 09:06
  • 98
  • 32 784
  • 37
  • 51

makijaż ślubny-porady :)

Cześć dziewczyny
za niecały miesiąc biorę ślub i postanowiłam sama sobie zrobić makijaż (również dlatego ze w moim mieście nie ma za bardzo takiej porządnej kosmetyczki). i tu zaczyna sie problem, pojęcia nie mam jak sie do tego zabrać, co kupić. Dodam że jestem blondynką o niebieskich oczach i jasnej cerze, myślałam nad makijażem delikatnym, kolory: róż, szary coś w tym stylu. może do tego jakiś drobiazg w kącie oka, sztuczne rzęsy. jakich cieni najlepiej użyć? proszę o wszystkie porady z tym związane, mam nadzieję, że pomożecie mile widziane zdjęcia i instrukcje do poszczególnych makijaży

Re: makijaż ślubny-porady :)

W tutorialach Ladymakeup są makijaże ślubne i cenne porady

http://www.ladymakeup.pl/porady/trwaly-makijaz/
http://www.ladymakeup.pl/makijaz/slubny-rozowo-bordowy/

pooglądaj sobie bardzo ciekawe rady

pozdrawiam, Anka

Re: makijaż ślubny-porady :)

tak wiem wszystko już przejrzałam tylko chodzi mi o bardziej delikatny makijaż jeśli chodzi o podkłady bazy itd to już jestem oczytana tylko właśnie mam problem z pomysłem na pomalowanie oczu i co z rzęsami, moje są dość rzadkie i myślałam nad sztucznymi tylko też które by były najlepsze i jak to się trzyma bo żeby się nie okazało że się odkleją czekam też na zdjęcia Waszych makijaży ślubnych może Ladymakeup pomoże

Re: makijaż ślubny-porady :)

Ja sobie chwalę kępki rzęs,łatwo się przykleja, naturalny efekt i trzyma się długo, można je przeciągnąć tuszem. Na własnym ślubie miałam przyklejone i do puki nie zmyłam makijażu to były. Monika ma w sklepie kępki, a i jakiś delikatny makijaż też znajdziesz spokojnie w tutorialach- może nie typowo ślubne ale to jest raczej bez znaczenia. Jedynie moja sugestia jest taka że jeśli przykleisz rzęsy to koniecznie musisz zrobić kreskę eyelinerem żeby się nie odróżniały zbytnio.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: makijaż ślubny-porady :)

dziękuje za rady popatrzę jeszcze za tymi makijażami ale jakby ktoś miał jakieś zdjęcia lub inne porady proszę pisać

Re: makijaż ślubny-porady :)

Mam kilka zdjęć może Ci pomogą

Re: makijaż ślubny-porady :)

Śliczne te propozycje od Andrei
Ja dodam, że powinnaś najpierw zrobić makijaż próbny, bo jak na ślub to za wielkie ryzyko od razu się do tego zabierać w dzień ślubu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: makijaż ślubny-porady :)

Dodam jeszcze jedno zdjęcie

Re: makijaż ślubny-porady :)

Ostatnia propozycja najbardziej mi się podoba:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: makijaż ślubny-porady :)

Faktycznie ostatnie zdjęcie jest super naj naj naj
ale i 2 jest niczego sobie.
Ja sobie zapragnęłam smoky bladoróżowy ze śliwką, wyszła katastrofa na zdjęcia ze ślubu nie mogę patrzeć wyglądam tragicznie makijaż wykonywany był przez panią z renomowanego w Gdyni salonu (kosmetyczka, wizaż fryzjer, masaże) więc nie było próbnego ( z resztą tylko ślub cywilny ) Dokładnie pokazałam z katalogu jakiegoś co chcę więc nie chodziło o to, że coś nie tak wytłumaczyłam. Oko może i nawet było ok, ale pani dała mi jakiś jasny podkład a że mam cerę skłonną do zaczerwienień zwłaszcza w emocjach, wyszłam na zdjęciach sino, lub porcelanowo biała cera z czerwonymi plamami normalnie masakra znajomi mówią że wyglądam jak chińska lalka

Reasumując, zonk się zdażyć może zawsze śmie twierdzić że sama bym się lepiej pomalowała, tak więc życzę Ci Oolenka aby Tobie się udało i wszystko grało w tym najważniejszym dniu.
I tak jak piszą dziewczyny zrób próbny Trzymam kciuki

pozdrawiam, Anka

Re: makijaż ślubny-porady :)

A może coś takiego

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: