makijaz propozycja

  • 2015-07-30, o 20:21
  • 33
  • 10 087
  • 21
  • 30

makijaz propozycja

W sierpniu idę na wesele. Kupiłam sobie czerwoną, tiulową sukienke + nude dodatki. Jestem blondynką o ciepłym typie kolorystycznym i niebieskich oczach. Jaki makijaż polecacie? Chciałabym wyglądać dziewczęco, młodo ale i elegancko :)

Re: makijaz propozycja

Klasyka zawsze najlepsza. Na oczy złoto i brąz, a na usta nude.

Re: makijaz propozycja

Ja bym zrobiła coś nude z dodatkiem brązów :)

Re: makijaz propozycja

Na pewno nie kombinowałabym już z kolorami. Smoky też bym odradzała.

Re: makijaz propozycja

Proponuję brązy, trochę złota, żeby to ożywić i może delikatna kreska (w zależności od kształtu oka), do tego jakiś naturalny kolorek na usta, może być nawet jakiś ładny nudziakowy róż. :)

Re: makijaz propozycja

według mnie czerwone ale nie takie typowo żywe tylko przygaszone usta ,mocno wytuszowane rzęsy i kreska na powiece .cienie bardzo jasne beżowe ,kremowe ,mało widoczne i oczywiście matowe.

Re: makijaz propozycja

Zgadzam się z poprzedniczkami- makijaż w brązach będzie idealny byleby tylko nie był zbyt błyszczący

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: makijaz propozycja

ja blondynkę widzę w naturalnym makijażu ;) bladoróżowa szminka, moze delikatna kreska eyelinerem, a kolory na oku ? nude, brązy, róże ;)

Re: makijaz propozycja

delikatny i jasny

Re: makijaz propozycja

Może delikatnie podkreślone usta, raczej w kolorach nude i oczy palowane jakimś neutralnym cieniem, do tego czerna kreska.

Re: makijaz propozycja

No właśnie brąz i róż najbardziej bezpieczna opcja, do tego czerń na końcu oczu i jest elegancja. ;)

Inglot nawet miał takie zestawy z ciekawymi magnesowymi klapkami. Idealne na delikatne i wieczorowe makijaże, i kolory były bezpieczne w użyciu.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: