makijaz propozycja

  • 2015-07-30, o 20:21
  • 33
  • 10 086
  • 21
  • 30

raczej naturalny, nude

Re: makijaz propozycja

Do czerwonej sukienki bardzo pasuje mi złoto. Wtedy całość wygląda szlachetnie i elegancko. Oczywiście nie przesadzamy z nim, wystarczy, że nałożymy go na środek powieki i w wewnętrznym kąciku. Reszta makijażu w matach, najlepiej brązy, odrobina czerni. 

lubie rudości

myślę że makijaż też nude

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: makijaz propozycja

brąz + złoto

jeśli sukienka czerwona, to odpuściłabym czerwone usta, może wyglądać zbyt wyzywająco- zdecydowanie jak wyzej dziewczyny piszą, lepiej coś delikatniejszego ;)

Re: makijaz propozycja

Tez bylam na weselu i miałam czerwoną sukienke ( tylko ze dopasowaną, piankową) i do tego nude ( cos miedzy delikatnym różem a beżem) buty i torebka. Makijaz mialam taki, ze kosmetyczka pomalowala mi powieki zlocistym brazowym cieniem, a przy linii rzes zamiast kreski przeciagnela ciemnym cieniem i to rozmyła. Bardzo fajny efekt! Do tego konturowanie, róż, a z ustami juz nie szalałam- tylko blyszczyk

bardzo delikatne kolorki najlepiej wpadajace W róże

Re: makijaz propozycja

delikatny róz

Dla blondynki jak najbardziej naturalny makijaż ;) może na początku wyreguluj ładnie brwi? ;) jeżeli jeszcze nie masz. to bardzo dużo daje. Nastepnie krem bb lub podkład w beżowym odcieniu, nie za ciemnym. Może róż na kościach policzkowych? Rozświetlacz
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: