makijaż jak twiggy

  • 2011-01-29, o 23:47
  • 41
  • 15 245
  • 24
  • 35

makijaż jak twiggy

Chciałabym wykonać sobie na studniówkę makijaż w stylu twiggy jest on bardzo charakterystyczny i nie do końca mi wychodzi, czy mogłabyś pokazać jak go wykonać? Zależałoby mi na tym żeby był w miarę naturalny (bez brokatowych cieni itd.) tyle że studniówka już niedługo, nie wiem czy zdążę się nauczyć ;/

Re: makijaż jak twiggy

Witam !
Pozwolę sobie odświeżyć wątek, nie mogłem nigdzie znaleźć tematu o tym makijażu, jeśli gdzieś jest to poproszę o link.
W każdym bądź razie zależy mi na tym, aby dowiedzieć się szczegółowo, jak wykonać ten makijaż.
Ciemna kreska w załamaniu powieki, powinna być graficzna ?
Czy jest narzucone, że ma być czarna \ brązowa ?
Rzęsy dolne są charakterystyczne, jak uzyskać taki efekt maskarą ?
Można pozwolić sobie na domalowanie dolnych rzęs kredką ?
Biała kredka na linii wodnej jest niezbędna, czyli z założenia chodzi o uzyskanie efektu jak największych oczu w stylu \'\'lalki\'\'?
Co z ustami, mają być naturalne, jeśli tak to matowe czy połysk ? Może w innym kolorze?
Sądzę, że subtelny róż czy brzoskwinia też będą odpowiednie.
Cienie wybieramy do typu urody czy w jakichś konkretnych odcieniach ?

Sporo pytań, ale to makijaż o którym nie wiele jest napisane, a bardzo mnie ciekawi, bo świetnie wygląda w stylizowanych sesjach Wyobrażam sobie modelkę w krótkich włosach, z piegami i sesja a\'la lata 60 jak się patrzy

Re: makijaż jak twiggy

Interpretacja by pixiwoo:
http://youtu.be/oF9XoqLyBg8

pozdrawiam, Anka

Re: makijaż jak twiggy

Bardzo profesjonalny makijaż, kosmetyki z górnej półki, więc efekt był pewny
W sumie to jedyną rzeczą którą bym zmienił to trochę bardziej roztarł kreskę w załamaniu, była zbyt graficzna, a u Twiggy była raczej bardziej płynna, wycieniowana.
Doklejone rzęsy świetnie się sprawdziły. Przyznać jednak trzeba, że drugiej Twiggy Lawson nie ma i nie będzie, domalowane piegi to nie to samo co oryginał

Re: makijaż jak twiggy

Zgadza się, oryginału nie da się podrobić, ale ten makijaż uważam za dobrze odwzorowany Faktycznie kreska mogła by być chyba lepiej roztarta, aby była tak jak piszesz bardziej miękka, chociaż autorka mówi, że graficzna była charakterystyczna dla Twiggy. Ja tam wolę ciut roztarte

pozdrawiam, Anka

Re: makijaż jak twiggy

nie lubie takich

Re: makijaż jak twiggy

Nie podobają mi się takie makijaże :)

Re: makijaż jak twiggy

Twiggy była jedna w swoim rodzaju :)

Re: makijaż jak twiggy

Nigdy nie byłam fanką tego stylu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: makijaż jak twiggy

kto co lubi

Re: makijaż jak twiggy

mnie się nie podoba

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: