makijaż dla blondynyy

  • 2015-07-20, o 21:32
  • 51
  • 16 576
  • 28
  • 42

makijaż dla blondynyy

Hej podrzuccie mi kilka inspiracji jak się malować ;) jestem blondynką, mam blond włosy, szaro- niebieskie oczy, typ urody: lato ;)

W makijażu przede wszystkim stawiam na naturalność. 

Re: makijaż dla blondynyy

ja też jestem blondynką ,mam zielone oczy i równiez lubie naturalne delikatne makijaże,uzywam cienia matowego beżowego na całą powiekę  ,tuszuję rzęsy, uzywam oczywiście bronzera i stawiam troszke mocniejszy akcent na usta , ale napewno nie jest to taka typowa czerwień czy fuksja tylko taki przygaszony chłodny róż ,ceglasta czerwień czy chłodna pomarańcz z domieszką łososiowego .to sa moje trzy ulubione kolory szminek których używam na codzień.

Re: makijaż dla blondynyy

Ja jestem brunetką, w dodatku początkującą jeśli chodzi o makijaż oka :) Ale bardzo pobają mi się delikatne makijaże zarówno u blondynek jak i brunetek :) Coś co jeszcze bardzo mi się podoba to to, jak tęczówka oka jest ładnie "podbita" :)

Re: makijaż dla blondynyy

Ja jestem blondynką i mam problem ;) Kupiłam sobie dokładnie taką sukienkę usunięto reklamę i nie wiem jak się do niej pomalować. Okazja: randka, ale taka ważna bo 100... można to nazwać rocznicą, ale akurat mamy taką tradycje, że co 50 randka jest specjalna i wtedy szykujemy się na nią jak na ślub :P :P :P Mogłabym użyć cieni takich jakie kolory ma sukienka ale może zaproponujecie mi coś świeżego.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: makijaż dla blondynyy

Jeżeli stawiasz na naturalność zrezygnowała bym z czarnego i jeżeli robisz kreski postawiłabym raczej na brązowy eyeliner. Poza tym jako lato będzie ci pasować większość zgaszonych kolorów, np pastele. Sama nie jestem blondynką, ale jeżeli robię naturalny makijaż na modelce, która ma podobny typ urody lubię ożywić oko jakimś jasnym brzoskwiniowym cieniem, albo lekko wpadającym w róż (w zależności od tego, co akurat pasuje danej osobie). Różnica od koloru skóry jest niewielka, a twarz robi się bardziej świerza i żywsza. I zamiast matowych cieni na ruchomej powiece wybieram raczej satynowe albo półperłowe. Też nadają ładny efekt nadal pozostawiając makijaż naturalnym. 

Re: makijaż dla blondynyy

Wydaje mi się, że czerń to dla blondynki za ciemny kolor, stawiałabym na grafity czy brązy jeśli ktoś woli cieplejsze odcienie :)

Re: makijaż dla blondynyy

ja blondynkę widzę w makijażu "nomakeup" nude cienie, podkład, róż i różowa pomadka o naturalnym kolorze;)

Re: makijaż dla blondynyy

Jeśli stawiasz na naturalność to najbezpieczniej będzie wybierać beże, brązy, delikatne róże, écru, szarości. Te kolory zawsze wyglądają dobrze, niezależnie od okazji czy wieku.

 

Re: makijaż dla blondynyy

Eksperymentuj z kolorami. Najważniejsze jest, żebyś to ty czuła się wczymś dobrze. I dobrze w nich wyglądała. 

Re: makijaż dla blondynyy

ja również blondynkę widzę w makijażu tzw. no make up ;) brązowe lub różowe cienie, usta pomalowane różową szminką i róż na policzkach ;) 

Re: makijaż dla blondynyy

delikatny

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: