makijaż a soczewki

  • 2011-03-06, o 19:34
  • 42
  • 13 020
  • 27
  • 38

makijaż a soczewki

Witam:) Od niedawna noszę soczewki kontaktowe ale maluję się tak samo jak wcześniej - nie odczuwam żadnego pieczenia, pozdrażnień, jednak ale zastanawiam się jak to będzie na dłuższą metę oraz czy robienie kreski w linii wodnej na pewno nie zaszkodzi? No i czy są kosmetyki których jednak powinnam się wystrzegać? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz,pozdrawiam

Re: makijaż a soczewki

Hej Soczewki noszę już od około 5 lat, maluję się dość mocno i nigdy żadnych problemów nie zauważyłam. Okulistka powiedziała mi, że nie muszę wystrzegać się kresek w linii wodnej, poleciła mi jednak używanie kredek lepszych jakościowo-chodzi o to, żeby kredka nie rozmazywała się, a jej nadmiar nie dostawał się do oka. Dużo zależy też od rodzaju soczewek, jakie nosisz. Musisz też pamiętać o codziennym zmywaniu makijażu, bo nawet jeśli raz się o tym zapomni, można narobić sobie prawdziwej biedy. Także moim zdaniem nie ma żadnych przeciwwskazań, w razie pieczenia oka po prostu zainwestuj w jakieś kropelki, zwykłe \'świetliki\' z pewnością wystarczą pozdrawiam

Re: makijaż a soczewki

Dziękuje za odpowiedz uspokoiłaś mnie;) Na szczęście o demakijażu zawsze pamiętam,nie mogłabym usnąć mają świadomość że nie zmyłam make up-a bo moja cera nie toleruje takich "wybryków";p Nosze soczewki dwutygodniowe bo okulistka stwierdziła że na początek będą najlepsze:) Dziękuję jeszcze raz:)

Re: makijaż a soczewki

Moja siostra również nosi soczewki i maluje sie normalnie i nie ma żadnych problemów, jedynie co musi uważać podcza malowania linii wodnej, ale tam rzadko maluje wiec nie ma z tym problemów :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: makijaż a soczewki

Noszę i nie odczuwam nic, żadnych problemów :)

Re: makijaż a soczewki

Nie wiedziałam, że makijaż przy soczewkach może być problematyczny :O

Re: makijaż a soczewki

ja kiedyś myslałam o soczewkach bo marzyły mi się brązowe oczy

Re: makijaż a soczewki

robisz czarną czy nude kreskę na lini wodnej ?

Re: makijaż a soczewki

Sama nie noszę soczewek ale mam kilka koleżanek, które noszą i malują się normalnie bez żadnych obaw o soczewki czy oczy :)

Re: makijaż a soczewki

wydaje mi się że nie zaszkodzi ;) jeżeli kredkę będziesz miała sprawdzoną o dobrej jakości to nie powinno nic złego się dziać ;)

Re: makijaż a soczewki

nie uzywam soczewek

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: