lekki podkład na lato

  • 2015-06-08, o 11:31
  • 66
  • 26 950
  • 31
  • 43

lekki podkład na lato

Hej dziewczyny,

szukam bardzo lekkiego podkładu lub kremu bb na lato, w bardzo jasnym kolorze (prawie biały jak jakiś znacie), chodzi mi ogólnie o wyrównanie kolorytu skóry no i do tego jakiś fajny lekki korektor, który zakryje sińce pod oczami. Co polecacie? ;]

Re: lekki podkład na lato

Re: lekki podkład na lato

Polecam Rimmel Match Perfection http://www.ladymakeup.pl/sklep/rimmel-match-perfection-podklad.html, mój ulubieniec! Lekki, długo się trzyma i co najlepsze cudownie pachnie cytrynką(chyba)

Koniecznie go sprawdź (inlove)

Re: lekki podkład na lato

Match Perfection nadal za ciemny, oglądałam go już w jakiś czas temu w drogerii, bo miał dość dobre opinie na wizażu, natomiast kolor mi nie pasuje ;[ Ale sprawdzę go raz jeszcze, dzięki :)

Re: lekki podkład na lato

niestety odcienie catrice są dla mnie za ciemne ;[

Re: lekki podkład na lato

Nie stosowałam go ale jest biały i powinen dopasować się do koloru skóry :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: lekki podkład na lato

a możecie polecić jakiś krem BB?

Re: lekki podkład na lato

Ja teraz na lato kupiłam sobie CC Cream z Bourjois w najjaśniejszym odcieniu i powiem szczerze że jestem mega zadowolona, bardzo ładnie trzyma się buśki w upalne dni nic nie spływa więc ten jak najbardziej mogę polecić. Ale wiem że jeszcze dużo dziewczyn poleca Bourjois healthy mix sama mam zamiar go wypróbować ;) Ja bym właśnie te dwa tobie poleciła ;) Co prawda cena jest troszkę wysoka ale czasem można trafić na fajne promocje ;) Pozdrawiam ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: lekki podkład na lato

Ja w tamtym roku latem kupiłam sobie z rimmela 24h matt, i był świetny na lato, ktochę krył ale nie tak bardzo. I potem jak byłam promocja na niego, to od razu pobiegłam do sklepu i kupiłam dokładnie ten sam kolor, ale niestety zauważyłam, że szata graficzna sie zmieniła. Ale pomyśląłam, że cóz. bywa. A jak przyszłąm do domu, to niestety okazało isę, że nie tylko szata, a kolor też :( i niby jest jasny, ale do mnie się nie nadaje na to lato i musze kipuć coś innego.. eh... 

Re: lekki podkład na lato

Ja w tamtym roku latem kupiłam sobie z rimmela 24h matt, i był świetny na lato, ktochę krył ale nie tak bardzo. I potem jak byłam promocja na niego, to od razuarrow-10x10.png pobiegłam do sklepu i kupiłam dokładnie ten sam kolor, ale niestety zauważyłam, że szata graficzna sie zmieniła. Ale pomyśląłam, że cóz. bywa. A jak przyszłąm do domu, to niestety okazało isę, że nie tylko szata, a kolor też :( i niby jest jasny, ale do mnie się nie nadaje na to lato i musze kipuć coś innego.. eh... 

2015-06-23 13:19:35 autor norka

To widzę że nie tylko ja zauważyłam zmianę też zawsze kupowałam u nich jasne podkłady natomiast ostatnio jak kupiłam Rimmel Lasting Finish to najjasniejszy odcień niestety jest za ciemny ;/

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: lekki podkład na lato

   kurcze wogóle to jestem troszke rozczarowana ,że wciąż jest u nas za malo jasnych podkładów, jest juz zdecydowanie lepiej niż kiedyś  ale to jeszcze nie to ,mnie samej cieżko znaleśc bardzo jasny podkład a jestem typowym bladziochem, i juz z niektorych firm to nawet jak są fajne konsystencje podkladów i wogole to nie patrze bo wiem ze te firmy nie maja bardzo jasnych podkładów w swoim asortymencie niestety.obecnie uzywam podkladu ,który do konca mi nie odpowiada ale chociaz kolor w miarę trafiony wiec muszę jak na razie przy nim zostac noo chyba że znajde cos równie jasnego co ten.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: