legginsy z łączonych materiałów

  • 2013-10-01, o 18:55
  • 49
  • 17 721
  • 25
  • 46

legginsy z łączonych materiałów

Dziewczyny pilnie potrzebuję rady. Kupiłam sobie legginsy, że z przodu są \'skórzane\' a tył normalny. Czy mogłabym do tego założyć czarną bluzkę i taką kremową dzianinową kamizelkę na uczelnię? Wygląda fajnie, ale zastanawiam się czy takie legginsy pasują na uczelnię ;/ Co o tym myślicie?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: legginsy z łączonych materiałów

Wg mnie legginsy wszędzie pasują; jak ładnie wygląda, to możesz się tak ubrać.

Re: legginsy z łączonych materiałów

IMO legginsy pasują o ile bluzka jest... długa i bardziej przypomina tunikę (powinna zasłaniać przynajmniej biodra i pośladki). Owszem, można założyć legginsy do krótkiej bluzki, ale to bym raczej polecała przy uprawianiu sportu, albo w domowym zaciszu. Trzeba pamiętać, że legginsy to jednak nie spodnie Ale podkreślam, że jest to moja prywatna opinia i mogę uważać noszenie legginsów zamiast spodni za nieestetyczne

Re: legginsy z łączonych materiałów

Jeśli leginsy nie prześwitują to można zakładać je jako spodnie ale te rajtuzowe czy cienko-geterkowe to już raczej nie. Możesz założyć, pasuje, teraz się różnie chodzi ubranym, a uczelnia nie ma chyba jakiegoś dress code\'u

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: legginsy z łączonych materiałów

myślę, że jak najbardziej

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Re: legginsy z łączonych materiałów

nie no te legginsy są z takiego grubszego materiału, nie prześwitują. Chodziło mi głównie o materiał, że może takie niby skórzane pasują raczej na imprezę a nie na co dzień:) Ale dzięki za opinie. Uspokoiłyście mnie trochę

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: legginsy z łączonych materiałów

Bez problemu możesz się w nich pokazać na uczelni. A pewnie chłopaki będą mieli też na czym oko zawiesić

Re: legginsy z łączonych materiałów

Witam,
Spokojnie możesz je założyć na uczelnię sama też mam takie i są bardzo fajne a że czarne to nawet nie przyszło mi do głowy żeby nie móc ich nosić w takie miejsca heh a skóra tym bardziej będzie lepem na mężczyzn ja natomiast zastanawiam się nad leginsami takimi do fitnessu teraz zauważyłam że jest na nie chyba moda, takie kolorowe bardzo. Strasznie mi się podobają ale zastanawiam się czy nie będą za bardzo poszerzały, jak myślicie? Podobają mi się forest gloom firmy Black-Monkey.

Re: legginsy z łączonych materiałów

Legginsy pasują wszędzie, nie masz się czym martwić, lekko dłuższa bluzeczka jeżeli się martwisz wystarczy

Pozdrawiam serdeczniehttp://urbanskidesign.pl/

Re: legginsy z łączonych materiałów

chociaż nie wiem czy podobają mi się takie łaczone z róznych materiałów, ja wolę jak są z jednego materiały i mają kolorowy druk, ostatnio z moramo.pl kupiłam sbie legginy w kotki i są naprawde słodkie, ogólnie uważam, że do legginsów powinno się nosić nieco dłuższe bluzeczki, żeby zakrywały chociaż pół pupy :)))

Re: legginsy z łączonych materiałów

Też wolę jednolite leginsy:) No i zgadzam się, że jednak w tym wypadku ważne jest, aby tunika była nieco dłuższa.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: