lakierki :)

  • 2011-03-24, o 20:03
  • 165
  • 56 180
  • 49
  • 60

Re: lakierki :)

fajne lakiery mają firmy takie jak :
-dor z małej litery pisane cena 3,50 szybko schną
-Golden rosse ,
-lakiery z natury (My secret) lub Sensique ,
-Lovely ,
-Wibo
-Miss sporty
-Joko
-Safari
Te polecam szczególnie.
Natomiast dla mnie dość słabo wypada lakier z Avonu niestety nie chce schnąć .

Ciesz się pięknym dniem wkońcu jest ich tak nie wiele...

Re: lakierki :)

fajne lakiery mają firmy takie jak :
-dor z małej litery pisane cena 3,50 szybko schną
-Golden rosse ,
-lakiery z natury (My secret) lub Sensique ,
-Lovely ,
-Wibo
-Miss sporty
-Joko
-Safari
Te polecam szczególnie.
Natomiast dla mnie dość słabo wypada lakier z Avonu niestety nie chce schnąć .

KarolinkaBuziaczek

Zgodzę się z Tobą, te z Avon trochę wolno schną ale plusem ich jest to, że są baardzo wydajne. Jeden lakier mam chyba już z 3 lata i nic się z nim nie dzieje, nie rozwarstwia się i nie gęstnieje przesadnie tak jak niektóre lakiery

Re: lakierki :)

niom u mnie to juz wg w rzaden sposób nie chcą schnąc te lakiery z Avonu myśle ,że lepsze są z Inglota też bardzo dobre i na długo

Ciesz się pięknym dniem wkońcu jest ich tak nie wiele...

Re: lakierki :)

mój ostatni zakup lakieru- śliwkowy (mega mocna śliwa prawie czarna) Lovely. Lakier za ok 5zł. Jedna warstwa kryje idealnie i już zapewnia ten intensywny kolor do tego trzyma sie bosko przez ok tydz. (przy 2 warstwach krócej) Nie przebarwia pazurów.
Co do avonu miałam kilka i nigdy nie byłam zadowolona, każdy jeden lakier za 4/5 zł sprawował mi sie lepiej i z tego co wiem wszystkie moje znajome sie odcięły od nich, no ale są różne serie więc też różnie bywa.
Generalnie jeśli czasem macie tak, że nie macie czasu na lakier podkładowy, utwardzacze i przyspieszacze a musicie na szybko "odstrzelić" pazury nie nabawiając się przy tym przebarwień, polecam Lovely

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: lakierki :)

Mam lakier z Eveline jest pachnący, zapach długo się utrzymuje, jedna warstwa ładnie pokrywa paznokieć i kolorki są super ja mam ten malinowy (701) nie odpryskuje tak szybko i ładnie się błyszczy.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: lakierki :)

Mam lakier z Eveline jest pachnący, zapach długo się utrzymuje, jedna warstwa ładnie pokrywa paznokieć i kolorki są super ja mam ten malinowy (701) nie odpryskuje tak szybko i ładnie się błyszczy.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: lakierki :)

Gdzieś czytałam już o tych lakierach. Pachną naprawdę? bo az mi się wierzyć nie chce ;p

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: lakierki :)

Pachną około 2 dni, ale nie mogę za bardzo zidentyfikować zapachu ale jest całkiem przyjemny.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: lakierki :)

pachną:) taką mgiełka owocową do ciała kiepskiej jakosci, ale w przypadku lakieru do paznokci to swietny zapach:)

lakiery my secret- taki liliowy mam- pachnie jakby...budyniem, wanilią, takim czymś hmmm nie wiem jak okreslic

revlon- slicznie- choc malo wyczuwalnie

natomiast te rozane vibo- rożami ale w rożanym rózancu, tanich perfumach- taka najprostsza rózana esencja- dłuuugo pachna i maja piękne kolory, ja mam fioletowo różowy- mieniący- uwielbiam go

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: lakierki :)

ale co innego chcialabym Wam dziewczyny polecic, lakier nawieżchniowy essence- bezbarwy- ten z serii better than gel nails...powoduje że lakier na moich paznokciach trzyma się tydzien! tak, mimo prania itp- do tej pory byly to 2 dni, kolor jest żywy, a płytka lustrzana, gladka i wyglada jak idealnie nalozony żel..dodatkowo schnie 2 sekundy mimo gestej konsystencji stosuję go wiec jako przyspieszacz wysychania lakieru...nie robi bąbli...u mnie nie ma szafy nr 2, ale jak tylko będę we Wrocławiu to kupie kolejne 2, bo uzywam tego nalogowo. Jeju jak on uwydatnia kolor lakieru! Paznokcie są twarde, piękne, nie do ruszenia

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: