lakierki :)

  • 2011-03-24, o 20:03
  • 165
  • 56 125
  • 49
  • 60

Re: lakierki :)

Mi też malowanie pazurków bez pasków jakoś wychodzi. co do lakierów pokochałam golden rose, mnóstwo kolorków ale trzeba uważać bo niektóre sa takie rzadkie że i 5 warstw chyba nie było by widac ale jak na razie tylko 1 takiego trafiłam pozostałe są śliczne, utrzymuja sie długo (ostatnio jak pokryłam je jeszcze utwardzaczem trzymały 1,5 tyg, pedzej mi paznokieć z rozdwojona płytka odprysnął niz lakier:P) ale tez mam wrażenie ze zalezy od koloru i konsystencji.Są taniutkie. Nie używam drogich lakierów do paznokci bo troche mi na to szkoda pieniedzy. Czesto zmieniam kolorki. Wole zainwestowac w utwardzacz i każdy lakier da rade, nawet te tanie:) Podobają mi sie tez te z Safarii- taniutkie, wydajne, trwałe. Raz tylko czerwony mnie zraził bo bardzo farbował paznokcie ale że czesto maluje je na ciemno to nie było wydać.

Re: lakierki :)

Pina niestety nie miałam do czynienia z tym lakierem i nie chcę Cę zniechęcać, ale naprawdę wątpię aby opłacało się wydawać takie ciężkie pieniądze na lakier do paznokci 50zł to naprawdę mega dużo, a w to miejsce kupisz sobie 10 innych wcale nie najgorszych lakierów,albo kilka kolorków i utwardzacz. Widzisz Marzena jest już trzecią osobą, która w tym topicu poleca safarii-ja ten lakier kupiłam za 4 zł, czy tak jak wcześniej pisałam polecam również lakiery z miss sporty stay up to 7 za 5.50 a gamy kolorystyczne lakierów sa takie, że na pewno znajdziesz Twój upatrzony odcień

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: lakierki :)

no własnie mi było by baaardzo szkoda wydać 5 dych na 1 lakier, choćby nie wiem jaki byłby piękny i trwały (choć tak na prawde nie oszukujmy sie wiekszość tych zachwytów to reklama) to nie wydałabym tyle bo jak dla mnie nie warto. Wole sobie pomalowac 2 razy lub zmienic kolor lub tak jak napisałam zainwestowac w utwardzacz jakiś niż w 1 lakier. A jesli bym kupiła już go to pewnie chciałabym go zużyć całego (bo w końcu to 50 zł:P) a nie wiem czy to takie fajne ciągle 1 kolorem malowac. taki troche przymus jak dla mnie. Ja tez czasem nie moge wytrzymac jak sie naoglądam tych wszytskich zagranicznych filmików i te wszystkie produkty których u nas nie ma tak bardzo kuszą... ale co zrobić u nich sa one dużo tańsze i bardziej dostepne, ale my tez mamy kosmetyki które w innych krajach sa niedostepne i cieszmy sie tym Znajdzmy coś czego inne kraje nam beda zazdrościć.

Re: lakierki :)

Wiem , wiem dziewczyny że to masa kasy jak na lakier do paznokci.Dlatego jeszcze go nie kupiłam bo szkoda rozstać mi się z pięcioma dyszkami co innego wydać to na dobry podkład...
Na co dzień używam lakierów z My secret lub essence.
A możecie mi doradzic jakiś lakier w odcieniu pudrowego różu,beżu lub koralu,którym mogłabym pomalować pazurki bez tych wkurzających smug.

Re: lakierki :)

szukajcie lakieru z dodatkiem winylu:)byly takie kiedys rimmel chyba, znalazłam piękna czerwien w kobo, tez ma winyl i powiem wam, ze się trzyma, i nie odpryskuje mi, ale....odkleja sie po okolo 5 dniach- cały:) nie wiem czy u kazdej, ale u mnie tak cudacznie schodzi:) jakby byl naklejką:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: lakierki :)

dodam że nie odtłuscilam płytki, i uzylam go na szybko, bez utwardzacza i bazy itp itd, tak niechlujnie, a trzymal sie 5 dni:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: lakierki :)

o fajnie też kiedys miałam taki lakier, doszło do tego że nałogowo odklejałam go bo fajnie wchodził:P

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: lakierki :)

ładny, jasny pudrowy róż jest właśnie w miss sporty z serii up to 7 o numerku 42

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: lakierki :)

czy któraś z was miała lakier z rossmanna-nie wiem jaka to firma, ale butelka jest w kształcie róży i jest napisane, że pachnie jak róża:) W sumie chciałam kupić, ale skusiłam się na inny i teraz żałuje że go nie kupiłam. A jestem ciekawa czy dobrze kryje:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: lakierki :)

hihih ja mam ten lakier, to chyba wibo kolekcja rozana, mam ten fuksjowy z fioletowym polyskiem...kryje ladnie, nie robi smug i szybciutko schnie....ma jedna wade..pachnie mocno,m ale jak....ten rózany rózaniec który pewnie kiedyś miałyscie:P

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: