lakierki :)

  • 2011-03-24, o 20:03
  • 165
  • 56 178
  • 49
  • 60

Re: lakierki :)

hehe no w sumie też jest to jakiś patent a i pole do mozliwości wyjechania lakierem gdzie nie trzeba większe ;p
Powiem Wam, że dzięki tym lakierom które opisywałam z rossmanna przekonałam się cuś do tanich lakierów bo okazały się dobre, ba nawet o wiele lepsze niż niektóre za 20zł
I tak o to w szale poszłam o krok dalej ;p
Kupiłam sobie 3 mega tanie lakierki kolorki mi się spodobały, a nawet jeśli lakierki nie będa zachwycajace trwałościowo to i tak zbyt wiele na nie nie wyrzuciłam a choćby trzymały jeden/dwa dni to zawsze na jakiś wypad się przydadzą ;p
Jeszcze ich nie próbowałam bo ten z miss sporty jest nie do zdarcia a czerwień taka piękna, że żal mi zmywać skoro jeszcze nie złazi
Więc jak wypróbuję to napiszę a na razie przedstawię owe lakierki
Pierwszy to lakier Safari trendy color long lasting glossy look 12ml za całe 4zł ;p co tu dużo mówić kolorek wesoły odblaskowy róż o numerze 23
Kolejny to ciemny róż o numerze 10 6-mililitrowe maleństwo firmy MAX za 2zł ;p
Nastepny również 6-ml, również za 2zł Le max colour o numerku 2 to lakier ze złotym brokatem do zdobień

heheh jestem ciekawa ;p

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: lakierki :)

Izabela, widzę, że Cię na lakiery wzięło ostatnio Wiosna tak wpływa?

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24823654 WYPRZEDAŻhttp://www.facebook.com/FollowTheFashion Promocje i rabatyhttps://www.facebook.com/pages/Evell-makeup-Ewelina-Wasilczyk/477883348983066http://evellmakeup.blogspot.com/

Re: lakierki :)

ja kiedys tez robilam na tasme frencha:)i jak niemam paskow nadal robie:)
tez mam dwa lakierki Safari rozowy i fioletowy:)sliczne kolorki i naprawde tanie mi trzymaja sie3-4dni:)pozdrawiam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: lakierki :)

heheh chyba tak Ewelina no wiesz... zacznie sie robić kolorowo, kwiatuszki kwitnąć i te sprawy heheh ;p zgodze sie chwyciła mnie nie zła zajawka ;p
to super Stokrotka widzę, że chyba dobrze trafiłam z tym lakierem to ile Ci się trzymają brzmi zachęcająco a jeszcze biorąc pod uwagę ich cenę to już naprawdę mega super, a kolorki faktycznie boskie wszystko takie intensywne, świezutkie, że aż czuć wiosnę (nie koniecznie w trakcie samego malowania ;p) heheh

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: lakierki :)

no zapaszek maja nie ciekawy ...a widzialam lakiery rewlonu o zapachu owocow 20zl:)

Re: lakierki :)

heheh no cóż nie wymagajmy już cudów od lakieru za 4zł i tak szaleństwo, że kolory są ładne i długo w miarę się trzyma ;p a tak swoją drogą, to nie używałam nigdy lakierów z rewlonu. Ciekawe czy faktycznie pięknie pachną owocami bez grama hmm smrodku ;p no i czy są warte swojej ceny jakościowo, bo już ten za 5.50 z miss sporty trzyma się ładnych parę dni (ja go chyba w sumie zmyłam po sześciu) a i nawet ten za 4zł z tego co piszesz te 3/4dni się trzyma, więc jeśli tamten np trzyma te 7 dni to chyba nie jest do końca wart swojej ceny przy takim porównaniu

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: lakierki :)

no ja tez niewiem czy bym go kupila jak za rewlonu jeden beda 4inne hehe:)

Re: lakierki :)

no dokładnie ;p otóż to ;p
a jeszcze żeby te nasze tanie lakierki nie trzymały i złaziły po jednym dniu a wręcz przeciwnie naprawdę są fajne a przy swojej cenie mozna powiedzieć , że wręcz rewelacyjne

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: lakierki :)

Hej dziewczyny
Mam pytanie dotyczące lakieru do paznokci.Otóż już bardzo długi czas zastanawiam się nad zakupem lakieru z O.P.I Bardzo podoba mi się z serii Katy Perry Teenage dream.I wszystko ładnie , ale odstrasza mnie cena ok.50 zł za dużą buteleczkę.
Czy któraś z was posiada w swojej kolekcji lakier tej firmy? Chciała bym poznać wasze opinie na temat O.P.I
Miłego dnia

Re: lakierki :)

Moje próby z paskami zawsze źle się kończyły i dlatego końcówki frenchowe maluję odręcznie a jak mi się gdzieś wyjedzie to poprawiam watką na wykałaczce zamoczoną w zmywaczu- zmywaczy w flamastrze nie używam, nawet nie wiem czemu:) Lakierów używam z Adosa, Delii, Pierre arthes i killys, ewentualnie jakichś innych które mi wpadną w oko.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: