lakierki :)

  • 2011-03-24, o 20:03
  • 165
  • 56 181
  • 49
  • 60

Re: lakierki :)

heheh no to masz na odwrót ;p ale np masa ludzi praworęcznych owszem zawsze lewa będzie trochę mniej sprawna, ale jakoś sobie radzi, a ja mam straszny problem z precyzją a oprócz tego mam wrażenie jakby 80% siły było w prawej str a tylko 20% w lewej heheh to się tyczy i ręki i nogi ;p a powiedz mi jeszcze jak to jest z tymi paskami-naklejkami do frencha? chciałam kiedyś kupić, ale koleżanka mówiła, ze i tak lakier pod nie podpływa, ale później z kolei słyszałam coś, że to fajna sprawa i faktycznie ułatwia... miałaś może z tym styczność?

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: lakierki :)

tak ja uzywam takich naklejanych paskow i dla mnie sa bardzo dobre niewiem mi lakier nie podplywa pod naklejke,,,ale moze zalezy to od tego jaki jest klej na paskach bo sa rozne,,,albo kolezanka za szybko odklejala je i lakier nie dosechl dobrze:)

Re: lakierki :)

no całkiem mozliwe heh niecierpliwosć nigdy nie popłaca przy malowaniu pazurów ;p a pamiętasz moze jakiej firmy pasków Ty przeważnie używasz? i jak je naklejasz? przycinasz, zaklejasz boki na palec, czy te że tak powiem "skrzydełka" Ci odstają? hehe wiem że to śmieszne pytania, ale strasznie lubie frencha i myślę, że przy pomocy tych paseczków mogłabym wykonać go i na prawej ręce bo pasek mnie zabezpieczy jak mi się trochę ręka zatrzęsie ;p heheh

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: lakierki :)

paski w avon kupuje najczesciej,ja mam paznokcie ze zawsze wystaja mi za opuszek palca wiec boki zawijam pod paznokiec nie przycinam bo pewnie krzywo by wyszlo:)

Re: lakierki :)

oooo super dziękuję za zdjątka :* no ja też przewaznie mam za opuszek, chyba ze na zjeździe jest pracownia kosmetyczna. wtedy niestety muszę przypiłować do opuszka, na szczęście szybko mi rosną jeszcze raz dziękuję ;*

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: lakierki :)

niema za co:)lubie plotkowac o pierdolach:)wiec jestem do dyspozycji:)

Re: lakierki :)

hehehe to tak jak ja ;p dzięki :* no i oczywiście zachęcamy inne dziewczyny do wymiany doświadczeń i "przeżycia" z lakierami etc. piszcie co polecacie, co odradzacie, nad czym się zastanawiacie
ja będę dawała znać jak zakupię paski jak tam moje postępy z frenchem ;p a także jak się trzyma lakier z wibo
a jeszcze pytanko do Stokroteczki ;p jakich lakierów używasz do frencha?

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: lakierki :)

koncze zestaw eveline:)jest calkiem dobry:)pozdrawiam:)

Re: lakierki :)

Super w takim razie też się w niego zaopatrze i spróbuje coś pokombinować pozdrówka :*

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: lakierki :)

mi tam zawsze bylo szkoda pieniedzy na paski do zdobien i frenchu:) wynalazłam sposób pomysłowej picji:) tasma klejąca, owszem owszem, moze zniszczyc lakier, na to mam sposób...zanim nakleiłam na paznokcie, to parę razy nakleiłam na wewnetrzna strone dłoni aż bedą klejące tylko ledwo ledwo...tasma lepiej przylega niz papierki do koncówek :0 przynajmniej w moim wypadku bylo wygodniej:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: