kremy matujące

  • 2010-09-18, o 12:27
  • 62
  • 25 491
  • 29
  • 43

kremy matujące

Witam
Mam cerę mieszaną ze skłonnością do błyszczenia (wiek 32lata),jaki krem byłby dla mnie najlepszy oczywiście matujący, ale żeby również pomagał na pierwsze oznaki starzenia się skóry. Za informacje z góry dziękuję

Re: kremy matujące

Ja mam cerę normalna całe szczęście i mam nadzieje, że tak zostanie , ale moja kuzynka mam podobny problem. Bardzo dobrze sprawdziły się u niej bibułki matujące z tego co wiem najlepiej jej pasują z sephory, a w lecie kiedy ma cięższy makijaż to z perfekty ponieważ, one go nie usuwa, a co do kremów używa clen&clen i bardzo była zadowolona z całej serii (takie zielone opakowanie) i krem biodermy pamiętam, że ma żelową konsystencje i odżywia bardzo skórę.
Mam nadzieję, że ci pomogłam

Re: kremy matujące

hmmm..dzięki za poradę ale mam zapytanie do tych bibułek jak mam je stosować w ciągu dnia jeżeli mam makijaż i nie zawsze jest możliwość poprawienia go (np.praca).A czy ten kremik z biodermy jest akurat dostosowany do mojego wieku??Pozdrawiam

Re: kremy matujące

Ten krem myślę jak najbardziej moja kuzynka ma 28 lat, a co do bibułek to stosuj je kiedy odczujesz, że twoja cera się błyszczy te z perfekty nie naruszają makijażu więc przecierasz twarz i znowu masz świeża cere. Zajmuję to minutkę

Re: kremy matujące

Ja używam Garnier, Czysta Skóra, Krem nawilżająco-matujący Używam tego kremu już bardzo długo i dla mnie jest wprost idealny. Bardzo dobrze matuje, a efekt utrzymuje się kilka godzin, jest lekki i naprawdę przyjemnie pachnie
Oczywiście żaden krem nie czyni cudów, więc kiedy jest gorąco lub podejmuję jakiś wysiłek fizyczny efekt matowej skóry znika.

Re: kremy matujące

Też kiedyś miałam ten krem i u mnie również sprawdzał się teraz używam kremów, które głównie zawierają wysokie filtry i na super efekt matujący nie ma co liczyć, ale bardzo lubię krem Uriage - lekka konsystencja i efekt matowienia

Re: kremy matujące

ja polecam olay complete do skóry tłustej/ mieszanej. Fajnie matuje i daje taki blask ale nie wyglada to "tłusto". To taki pięknie promienny i zdrowy blask

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

kremy matujące

Cześć dziewczyny! Ja używam kremów do cery tłustej marki Oriflame. Skóra mi się przetłuszcza dość mocno, a te kremy są idealne. Nie polecam natomiast kremów do cery tłustej z avon. Jak dla mnie nadają się do cery mieszanej, są dość ciężkie.

Re: kremy matujące

A ja jestem innego zdania mi one pasuja idealnie wcale nie wydaja mi sie zbyt ciezkie kazdy ma onny rodzaj cery, inna skore i musi znalezc ten swoj "jedyny" kremik metoda prob i bledow niestety jest najlepsza

Re: kremy matujące

Polecam kremik z Bielendy seria ogórek i limotka przeciw błyszczeniu i ewentualnie kremik matujący z Lirene, ten co go kiedyś Bachleda-Curuś reklamowała. Ja tego drugiego nie używałam, bo ten pierwszy jest moim najjj, ale kilka moich koleżanek używa i są zachwycone

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: kremy matujące

ja też przez długi czas używałam tego kremu z Lirene była naprawdę superowy w dodatku ma jakby delikatne perłowe zabarwienie - bombowy efekt!!:) niestety jak dla mnie ma za mało filtrów ochronnych i musiałam z niego zrezygnować

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: