kremowe cienie

  • 2011-07-25, o 12:54
  • 48
  • 16 230
  • 30
  • 44

kremowe cienie

Witam. kupiłam sobie kremowe cienie bo spodobały mi się kolory niestety nie wiem jak się nimi malować i czy można je łączyć z normalnymi cieniami z góry dziękuje;)

Re: kremowe cienie

Oczywiście, że możesz łączyć kremowe cienie najlepiej rozprowadzają się palcem, ale pędzelek syntetyczny też się sprawdzi:)

Re: kremowe cienie

dziękuje;)

Re: kremowe cienie

bardzo lubie takie cienie

Re: kremowe cienie

Ja miałam zamiar kupić cienie kremowe ale ostatecznie stwierdziłam ze na początek będą za trudne :)

Re: kremowe cienie

Mam takie cienie z Maybelline Color Tattoo. Lubię ich używać, chociaż wymagają poświęcenia trochę więcej czasu podczas aplikacji. W większości korzystam służą mi jako baza pod cienie.

 

 

 

Re: kremowe cienie

Można je bez problemu łączyć, ale pamiętaj o nakładaniu ich pod cienie sypkie, nie odwrotnie. Ja najbardziej lubię aplikację palcem, bo ciepłą rąk nadaje im fajną konsystencję i łatwiej je rozprowadzić. :)

Re: kremowe cienie

Ja chciałabym cienie kremowe z maca.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: kremowe cienie

a jakąś dobrą baze pod cienie polecacie?

anecia.

Re: kremowe cienie

Bardzo fajne są cienie z Maybelline, chyba każdy je zna :) I nie trzeba wydać ponad 80 zl na te z Maca, bo Color Tatto są równie dobre. Ostatnio kupiłam sobie cień z Bell w sztyfcie i też jest świetny. Utrzymał się cały dzień na powiekach.

Re: kremowe cienie

ja z kolei nie lubie takich cieni
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: