krem bb lub cc

  • 2015-09-15, o 10:33
  • 41
  • 12 932
  • 28
  • 37

krem bb lub cc

Polecicie jakis fajny krem bb lub cc dla cery mieszanej, zeby w miare kryl niedoskonalosci?;)

Re: krem bb lub cc

Od siebie Bourjois 123 Perfect CC, bardzo fajny, wyrównuje koloryt i przede wszystkim nie czuć go na twarzy.

Re: krem bb lub cc

zastanawiam sie nad tym z boujois tak wiele osób go chwali ale nie wydaje mi sie trafie z kolorem ,bo mam bardzo jasna karnacje

Re: krem bb lub cc

Ja używam kremu cc z Avonu, bo bb mi wycofali nistety. Zastanawiam się też nad kremem cc z Lumene.  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: krem bb lub cc

Mogę szczerze polecić krem bb od Maybelline.

Re: krem bb lub cc

Nie będę oryginalna i również powiem, że Bourjois. Bardzo go lubię, jest dość lekki, ma przyjemną konsystencję i pięknie wygląda na twarzy.

Re: krem bb lub cc

51 z Bourjois jest jasny :-) ja gdy mam juz "normalny" kolor uzywam 52, lubie ten CC chodź to nie do końca typowy krem CC :-)

Re: krem bb lub cc

A u mnie sprawdził się z Garnier pure active. Fajnie kryje, lekki nir zapachu. Jedyny minus to kolor... Dostępne są tylko dwa odcienie a na dodatek są mega ciemne... Po zakończeniu lata się mi już nie sprawdzi..

Re: krem bb lub cc

miałam BB z Maybelline  i byłam bardzo zadowolona :) po jakimś czasie zaczął mi przesuszać cerę, ale to mogła być też kwestia moich różnych problemów z cerą w tym czasie ;p

Re: krem bb lub cc

ja używałam rimmel matujący ale był on raczej jak lżejszy podkład niż krem bb :) z eveline do cery tłustej i mieszanej był bardzo ok i podobno maybelline jest godny uwagi :)

Re: krem bb lub cc

under20, ten matowy zielony :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: