kosmetyki-sklep

  • 2011-04-26, o 13:29
  • 65
  • 23 155
  • 25
  • 42

Re: kosmetyki-sklep

mysle ze nie bedziesz żałować, ja korzystam z niego codziennie

Re: kosmetyki-sklep

Kochana, ponawiam zapytanie dotyczace NYX Eyeshadow Palette (104,47 zł). Pisalas jakis czas temu, ze czekasz na dostawe, ale jak dotad paleta nadal figuruje jako brakujaca... Wiesz moze kiedy sie pojawi w Twoim sklepiku? Pozdrawiam!

Mademoiselle

Re: kosmetyki-sklep

Będzie za chwilkę

Re: kosmetyki-sklep

Juz nie moge sie doczekac paczki!!!! Znow troche zaszalalam

Mademoiselle

Re: kosmetyki-sklep

Czesc, mam pytanko - kiedy bedzie dostepna kontorowka do ust z NYXa?
PS. Mala propozycja do ulepszenia strony/sklepu - moglabys podawac (oczywiscie szacunkowo) kiedy beda dostepne produkty, ktorych obecnie nie ma w magazynie? Np. pod uwaga, ze aktualnie brak w magazynie w nawiasie jakis przyblizony termin. Co o tym myslisz? Pozdrawiam

Mademoiselle

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: kosmetyki-sklep

Czesc, mam pytanko - kiedy bedzie dostepna kontorowka do ust z NYXa?
PS. Mala propozycja do ulepszenia strony/sklepu - moglabys podawac (oczywiscie szacunkowo) kiedy beda dostepne produkty, ktorych obecnie nie ma w magazynie? Np. pod uwaga, ze aktualnie brak w magazynie w nawiasie jakis przyblizony termin. Co o tym myslisz? Pozdrawiam

mademoiselle

DOBRYPOMYSŁ AKLEP BĘDZIE CAŁY PRZERABIANY, WIĘC NA PEWNO TO UWZGLĘDNIMY TOWAR Z nyx BĘDZIE JUTRO WIECZOREM, ALE NIESTETY KREDKI DO UST NIE ZAMAWIAŁAM

Re: kosmetyki-sklep

Oj, to szkoda, bo chcialam zamowic na dniach pare rzeczy. A kiedy mozna sie jej spodziewac? Nie bedziesz niczego domawiac? Chcialabym zlozyc zamowienie najpozniej do polowy lutego... A nie chce pozniej zamawiac ekstra tylko tej konturowki

Mademoiselle

Pędzle H21 i H24

Witam a chciałabym jeszcze zapytać który z pędzli będzie lepszy?? do bronzera w płynie i różu w kremie pozdrawiam

Re: Pędzle H21 i H24

hmmm do bronzera w płynie najlepsze są gąbki albo...palce do różu podbnie, sprawdzićs ię jednak może pędzel ttypu Duo-fibre czyli tzw. skunks, np z Maestro 145.

Re: kosmetyki-sklep

bardzo lubie pędzle hakuro i maestro

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: