kosmetyki-sklep

  • 2011-04-26, o 13:29
  • 65
  • 23 156
  • 25
  • 42

Re: kosmetyki-sklep

Niestety pędzel 120 na krótkim trzonku ma być tylko w tym jednym rozmiarze ale uważam, że jako podręczny pędzel do kosmetyczki będzie idealny. Cena ma być taka sama jak pędzli regularnych, ale rabacik jeśli się zdecydujesz masz gwarantowany pozdrawiam

Re: kosmetyki-sklep

Kochane, chciałam poinformować, że są już krótkie pędzelki Maestro - jako pierwszy do pudru seria 120 (rozmiar 20). http://www.ladymakeup.pl/sklep/maestro- ... zonek.html

Re: kosmetyki-sklep

Fajny ten pedzelek! Skoro mowisz, ze rozmiar 20 nie jest za maly (nie wiem czemu dziewczyny tak narzekaly na rozmiar 20, przeciez chyba nie jest tak duzo wiekszy niz 22), to kupie go niedlugo (jak bedziesz juz miala dostepna ta palete cieni z NYXa za 104zl)

Mademoiselle

Re: kosmetyki-sklep

Paleta będzie w weekend, ale niestety cena trochę wzrośnie. ;/ mam jednak nadzieję, że nie za dużo.

Re: kosmetyki-sklep

Który pędzelek do rozcierania cieni byście poleciły bo zamierzam sobie zakupić ale nie wiem który i jaki rozmiar. Mam już jeden ale jest strasznie duży i efekt jest nie taki jaki powinien.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: kosmetyki-sklep

Ja proponuję serie 490 rozmiar 10 jeśli nie lubisz za dużych ale ten biały tleniony też jest fajny seria 497 - włosie inaczej przycięte niż w 490 czy 480 (bardziej rozczapierzony ;p

Re: kosmetyki-sklep

Ten 490 jest fajny i nad nim właśnie się zastanawiałam:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: kosmetyki-sklep

Zastanawiam się jeszcze nad podkładem bo myslałam o zakupie MF lasting performance 101 ale teraz tak pomyślałam że może wypróbuję Revlon color stay tylko pytanie który kolor jest identyczny jak 101 MF albo bardzo zbliżony?

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: kosmetyki-sklep

Co do pędzla polecam ten 490 bardzo fajnie rozciera cienie

Re: kosmetyki-sklep

Wyczytałam o nim pozytywne opinie i Monika też go poleca i dlatego na niego padło:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: