kosmetyki ruby rose

  • 2011-01-28, o 10:52
  • 41
  • 14 397
  • 32
  • 39

kosmetyki ruby rose

hej Ladymakeup i wszyscy inni mam pytanie a zarazem prośbę, ponieważ w ostatnim czasie kupiłam sobie paletę cieni nr1 z firmy ruby rose 48kolorów i wiem że w filmiku o cieniach wymieniałaś je chciałam cię poprosić abyś jakiś makijaż wykonała z tych cieni. próbowałam paru kombinacji ale nie wszystkie mi wychodzą. cienie są bardzo ładne i trwałe i dlatego chciałabym nauczyć i zobaczyć jak je dobrze wykorzystywać. proszę o szybką odpowiedź pozdrawiam

Re: kosmetyki ruby rose

Kochana tymi cieniami możesz wykonać wszystkie makijaże przy tej ilości kolorów to naprawdę można poszaleć

Re: kosmetyki ruby rose

dobrze wiedziec

Re: kosmetyki ruby rose

Kiedyś dostałam paletkę cieni ryby rose, ale kiepsko trzymają mi się na powiece.

Re: kosmetyki ruby rose

Ja te cienie pamiętam z czasów, kiedy nie zależało mi na jakości kosmetyków a jedyne cena wchodziła w grę, w tym przypadku oczywiście bardzo niska. No i rzeczywiście są bardzo nietrwałe.

Re: kosmetyki ruby rose

Jak na początek mogą być, ale chyba jednak lepiej zainwestować w coś lepszego.

Re: kosmetyki ruby rose

Nie miałam jeszcze kosmetyków Ruby Rose :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: kosmetyki ruby rose

Ta firma kojarzy mi się z paletkami cieni do powiek, jednak nie miałąm z nią styczności. JA tam wolę Inglota, przynajmniej mam pewność, co do jakości no i ten wybór kolorów... mimo to uważam, że dla osób zaczynających przygodę z makijażem takie paletki wielu cieni s,ą jak najbardziej dobrym rozwiązaniem. Można się wtedy przekonać, które kolory nam odpowiadają, a które nie.  

Re: kosmetyki ruby rose

nie używałam nigdy, warto wypróbować

Re: kosmetyki ruby rose

jakoś nie ciągnie mnie by kupić coś z tej firmy

Re: kosmetyki ruby rose

jakoś nie ciągnie mnie by kupić coś z tej firmy

2015-09-26 21:51:40 autor AgataR

mnie tez jakoś nie przekonuje ich asortyment

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: