kosmetyki nyx

  • 2012-04-11, o 19:06
  • 44
  • 20 425
  • 28
  • 40

kosmetyki nyx

czy istnieje mozliwosc zwiekszenia asortymentu kosmetykow nyx? bardzo zalezy mi na podkladzie hd oraz szminkach

Re: kosmetyki nyx

Cienie nyx sa dosyc slabo napigemntowane..ale podobno najlepsze z ich kosmetykow to kredka long-bardzo trwala bardzo dobrze napigmentowana i korektor nyxa

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: kosmetyki nyx

Oferta powiększy się, ale trudno mi określić kiedy co do cieni - uważam, że są super napigmentowane te z palete pod kolor oczu lub runway w ogóle!!

Re: kosmetyki nyx

Cienie z Nyx są super!!! Mam wielką paletę oraz ta małą (do zielonych oczu) i cienie są naprawde godne polecenia! A cenowo b.przystępne w relacji cena-jakość i w porównaniu z innymi, które wcale nie są lepsze a niestety często znacznie droższe...

Mademoiselle

Re: kosmetyki nyx

Też uważam że cienie z nyx\'a są bardzo dobre i w przystępnej cenie, jedynie te do smoky się czasami osypują ale to nie jest jakaś tragedia.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: kosmetyki nyx

ja do tej pory miałam tylko szminki matowe ,super sie sprawdzaja

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: kosmetyki nyx

Ja bardzo lubię ich konturówki :)

Re: kosmetyki nyx

ciągle słysze dobre opinie zwłaszcza o korektorze i matowych szminkach

Re: kosmetyki nyx

Korektor HD jest świetny! Jednak ich kryjący podkład dla mnie to kicha, bo mi się warzy na skórze :)

Re: kosmetyki nyx

fajne są kredki jumbo ;)

Re: kosmetyki nyx

za bardzo nie znam tej marki i ich kosmetyków

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: