kosmetyki naturalne

  • 2011-10-05, o 13:31
  • 206
  • 66 774
  • 77
  • 84

Re: kosmetyki naturalne

A jakiej firmy używasz??

Re: kosmetyki naturalne

Arminie, próbuję też coś z Sea of Spa i chciałbym jeszcze spróbować lekkiego podkładu ecobeauty z orfilame, ale nie wiem co z tym ostatnim, może któraś z was go miała ? polecacie, czy raczej odradzacie ??

Re: kosmetyki naturalne

Miałam swego czasu przygodę z oriflame, wypróbowałam naprawde mnóstwo rzeczy, po uzyciu kilku z nich wylądowałam u dermatologa z okropnym uczuleniem, ale to nie były kosmetyki eko. Z podkładów używałam Giordani Gold i Beauty Studio Artist, ale ten ostatni bez bazy z tej samej serii w ogóle sie nie opłaca. Smugi zostawia. W ogóle wydaje mi się, że oriflame w ostatnich latach mocno obnizył jakość swoich produktów.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: kosmetyki naturalne

Miałam swego czasu przygodę z oriflame, wypróbowałam naprawde mnóstwo rzeczy, po uzyciu kilku z nich wylądowałam u dermatologa z okropnym uczuleniem, ale to nie były kosmetyki eko. Z podkładów używałam Giordani Gold i Beauty Studio Artist, ale ten ostatni bez bazy z tej samej serii w ogóle sie nie opłaca. Smugi zostawia. W ogóle wydaje mi się, że oriflame w ostatnich latach mocno obnizył jakość swoich produktów.

Altaarfka

tutaj się muszę zgodzić, niektóre produkty spadły na przysłowiowe psy.

Re: kosmetyki naturalne

Lepsze kosmetyki mozna kupić w pierwszej lepszej drogerii, a w oriflame nie dość że uprawiaja kanibalizm (jedna konsultanka wypiera drugą) to produkty są już kiepskie.

Re: kosmetyki naturalne

Lepsze kosmetyki mozna kupić w pierwszej lepszej drogerii, a w oriflame nie dość że uprawiaja kanibalizm (jedna konsultanka wypiera drugą) to produkty są już kiepskie.

Altaarfka

ja z oriflame używam tylko balsamu very me incredi balm bo ślicznie pachnie .. i teraz myślę nad tym lekki podkładem, ale firma ma coraz gorsze produkty i chyba będzie mi żal wydać pieniadze.

Re: kosmetyki naturalne

Z balsamów to jedynie cukrowo-miodowy bardzo lubiłam. Co do podkładów to tak jak mówiłam, nie polecam. Zresztą opakowania robią coraz mniejsze i w sporej częsci jest powietrze, zamiast kosmetyku. Podkład z ofirlame wystarczał mi na 1 miesiąc góra 1,5 miesiąca, a obecnie używam jednego podkładu od 2,5 miesiąca i myślę, że na 1 miesiąc napewno jeszcze wystarczy.

Re: kosmetyki naturalne

Z balsamów to jedynie cukrowo-miodowy bardzo lubiłam. Co do podkładów to tak jak mówiłam, nie polecam. Zresztą opakowania robią coraz mniejsze i w sporej częsci jest powietrze, zamiast kosmetyku. Podkład z ofirlame wystarczał mi na 1 miesiąc góra 1,5 miesiąca, a obecnie używam jednego podkładu od 2,5 miesiąca i myślę, że na 1 miesiąc napewno jeszcze wystarczy.

Altaarfka

ja nie szukam podkładu, ale raczej jakiegoś lekkiego kosmetyku i chyba zdecyduję się na krem BB

Re: kosmetyki naturalne

Ten nowy z Garniera?

Re: kosmetyki naturalne

Ten nowy z Garniera?

Altaarfka

nie .. raczej na prawdziwy krem BB, bo te wszytskie "polskie kremy BB" to prawie jak kremy koloryzujące, chociaż nie wszystkie próbowałam.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: