kosmetyki naturalne

  • 2011-10-05, o 13:31
  • 206
  • 66 695
  • 77
  • 84

Re: kosmetyki naturalne

a używasz innych kosmetyków Bio po za Armonie ?

Re: kosmetyki naturalne

Nie poniewaz Arminie ma duzo kosmetykow Bio roznych firm z Włoch ktore mi odpowiadaja i z tego co wiem bedzie ich jeszcze wiecej poniewaz ta firma dopiero wchodzi na Pl rynek

Re: kosmetyki naturalne

to bardzo fajnie pewnie dziś coś kupię .. (na pewno odżywkę) i poczekam i zobaczę czy będzie może coś nowego!

Re: kosmetyki naturalne

Ja chyba jeszcze nie używałam kosmetyków naturalnych .Czym się różnią ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: kosmetyki naturalne

kosmetyki naturalne są ekologiczne i wykonane z naturalnych składników bez dodatków chemii i np. alkoholu, dzięki temu chronią środowisko naturalne są droższe od tych z zwykłego sklepu, ale dają więcej ..
ostatnio słyszałam że na efekt kosmetyków na naturalnych trzeba poczekać trochę dłużej, ale nie wiem czy to prawda

Re: kosmetyki naturalne

Ja też się "przerzuciłam" na kosmetyki naturalne i rezultaty są zaskakujące. Miałam duże problemy ze skórą, a odkąd zaczęłam używać kosmetyków bez chemii problem zniknął! Stosowałam różne marki, ale moją ulubioną stała się Sea of Spa. Polecam na prawdę! Na razie mają mało sklepów, ale kosmetyki można kupić przez Internet, no i super obsługa, pomagają, doradzają. Jeszcze raz polecam! a gdyby ktoś był zainteresowany to www.seaofspa.pl

Re: kosmetyki naturalne

Też sie przerzuciłam na naturalne kosmetyki, stosuję od 2 miesięcy i cera mi sie poprawiła, stała się gładsza i o wiele lepiej wygląda. Bardzo jestem zadowolona, myślałam, że nie ma różnicy między naturalnymi a "zwyklymi", a jednak jest, ale o tym można sie przekonać samemu próbując.

Re: kosmetyki naturalne

ja też stopniowo przerzucam się na naturalne kosmetyki

Re: kosmetyki naturalne

O niebo są lepsze, mam nadzieję że wyprą zupełnie te z konserwantami i innymi chemicznymi dodatkami.

Re: kosmetyki naturalne

O niebo są lepsze, mam nadzieję że wyprą zupełnie te z konserwantami i innymi chemicznymi dodatkami.

Altaarfka

nie wiem, muszę zobaczyć jak to u mnie będzie na razie jest super!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: