konturówka do ust

  • 2013-12-09, o 21:56
  • 43
  • 22 924
  • 28
  • 37

konturówka do ust

Czy konturówkę do ust można stosować zamiast pomadki na całe usta czy tylko jako baza lub kontur?

Re: konturówka do ust

No jasne że możesz używać konturówki zamiast szminki! Efekt jest bardzo trwały, więc polecam, ale niektóre konturówki mogą wysuszać usta.

Mademoiselle

Re: konturówka do ust

No wlasnie, konturowka wysusza usta, nie polecam. Chyba ze tylko na wyjatkowe okazje, na jakas impreze, zeby kolor dluzej trzymal sie na ustach.

Re: konturówka do ust

Dlatego warto na takie usta pokryte w całości konturówką nałożyć odrobinę szminki, albo nawet balsamu do ust czy błyszczyka Wtedy usta są nawilżone, a kolor trzyma się bardzo długo. Często tak robię i u mnie się sprawdza

Mademoiselle

Re: konturówka do ust

konturowka jak sama nazwa wskazuje tylko na kontury ust,a potem szminka

Re: konturówka do ust

Nie przesadzaj - przecież wielu kosmetyków używa się wykorzystując ich szerokie (dodatkowe) możliwości - brązery, róże i rozświetlacze jako cienie, cienie jako róże, białą kredkę nie tylko na linii wodnej, ale także pod łukiem brwiowym, na powiekę jako bazę pod cienie czy jako rozświetlenie tzw. łuku kupidyna, czarny liner jako baza na powiekę pod imprezowy intensywny makijaż itp.

Mademoiselle

Re: konturówka do ust

gdy uzywam pomadki w intensywnym kolorze zawsze pod nia na całe usta aplikuje konturówkę:) trwałość bez porównania znacznie lepsza niż bez konturówki:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: konturówka do ust

Konturówka raczej będzie trwalsza od szminki (zależy też od tego jaka to konturówka), jednak jej stosowanie do ust jak szminki, nie będzie tak komfortowe jak w przypadku pomadek czy szminek. Do tego może wysuszać usta, a jej intensywny kolor może sprawić, że usta będą za bardzo się wyróżniały.

Re: konturówka do ust

Moim zdaniem konturówki nie powinno się raczej używać jako szminki z ww powodów. Raczej warto pozostać przy jej tradycyjnym zastosowaniu

Re: konturówka do ust

ja wogóle nie uzywam konturówek z racji tego że uzywam wyłącznie matowych ,długotrwałych szminek ,dla mnie tak jest i wygodniej i szybciej nielubie bawić się z konturówkami

Re: konturówka do ust

Ja znowu częsciej używam konturówek niż szminek.. po prosto nakładam konturówkę na całe usta i cały dzień cieszę się trwałością :) Oczywiście fakt, czasem konturówki wysuszają usta, ale ja i tak rzadko maluję usta, więc ogromnej różnicy nie ma ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: