konturowanie

  • 2015-07-20, o 21:40
  • 31
  • 10 190
  • 22
  • 29

konturowanie

Hej, jakie paletki, produkty polecacie do konturowania? W zasadzie nie chodzi mi o typowe konturowanie tylko o dodanie skórze blasku i świeżości. Zależy mi na różu, bronzerze i rozświetlaczu.

Znalazłam już 2 paletki:

- Isa Dora Face Scultptor

- Sleek Face Form. 

Uźywacie i możecie polecić? Jeśli nie miałyście z nimi styczności, a znacie kosmetyk godny polecenia bardzo proszę o pomoc :)

Dodam że jestem blondynką o niebieskich oczach i jasnej cerze.:)

Re: konturowanie

Ja dużo dobrego czytałam o paletce do konturowania właśnie ze Sleeka i większość osób, która tą paletkę miała bardzo ją chwali, ja sama zastanawiałam się nad jej zakupem, ale stwiedziałam, że mam sporo róży i kilka rozświetlaczy więc raczej paletka mi się nie przyda, ale ostatnio ponownie nachodzi mnie chęć na jej zakup :)

Re: konturowanie

  z typowych bronzerów do konturowania moge polecić The Balm Bamamę mame ,Kobo Sahara Sand jak i Nubian Desert a do ocieplenia twarzy Gosh Bronzing Powder - Puder brązujący matowy ,Piere Rene BRONZING POWDER  ,i  taki typowy zimny kolorek z Inglota numer 505 ,jesli chodzi o rozświetlacze to wiele dobrego słyszałam o The Balm Mary lou manizer ,Wibo Diamond Illuminator i Lovely rozświetlacz -dostępny w dwóch odcieniach chłodnej i ciepłej czyli Gold i Silver .róży nie uzywam wogole wiec nie mogę nic w tym temacie polecić.

Re: konturowanie

Ja posiadam ze Sleeka połączenie bronzera z rozświetlaczem, mam go dość krótko, więc nie mam o nim jeszcze konkretnego zdania. Narazie bardzo podoba mi się rozświetlacz, z bronzerem jest problem,taki że jest mocno napigmentowany i łatwo z nim przesadzić. Makeup revolution ma też w swojej ofercie fajne palety do konturowania.

Re: konturowanie

  z typowych bronzerów do konturowania moge polecić The Balm Bamamę mame ,Kobo Sahara Sand jak i Nubian Desert a do ocieplenia twarzy Gosh Bronzing Powder - Puder brązujący matowy ,Piere Rene BRONZING POWDER  ,i  taki typowy zimny kolorek z Inglota numer 505 ,jesli chodzi o rozświetlacze to wiele dobrego słyszałam o The Balm Mary lou manizer ,Wibo Diamond Illuminator i Lovely rozświetlacz -dostępny w dwóch odcieniach chłodnej i ciepłej czyli Gold i Silver .róży nie uzywam wogole wiec nie mogę nic w tym temacie polecić.

2015-07-21 09:18:23 autor monika212121

To w takim razie może ja polecę coś z pojedynczych róży.. moimi faworytami są Sleek i MAC, mają bardzo łade kolorki i świetną pigmentację, bardzo lubię też róże Bourjois :) Mam też I♥Makeup i jest całkiem fajny :) Teraz już nie z mojego doświadczenia ale dużo dobrego czytałam na temat Essence Blush up, który zresztą sama mam zamiar wypróbować :) 

Re: konturowanie

Polecam Sleek. Sama używam i zawsze mi się sprawdza. :)

Re: konturowanie

isa dora - polecam:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: konturowanie

Bardzo polecam taką paletkę z Makeup Revolution, kiedyś używałam czegoś podobnego z Essence i też się sprawdzała. :)

Re: konturowanie

Isa Dora jest fajny, polecam również paletke ze Sleeka ;)

Re: konturowanie

Sleek i Make up revoluution ma fajne paletki do konturowania ;) chociaż te ze Sleeka wyglądają nieco lepiej.

Re: konturowanie

KOBO Nubian Desert w promocji w Naturze i jest bosko. Do tego dobry pędzelek do konturowania, taki duży z czubeczkiem i cienowanie to bajka.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: