kolor

  • 2014-06-02, o 21:35
  • 29
  • 9 566
  • 13
  • 26

kolor

Witam chcaiłam zapytac jak uzyskac taki kolorek wlosow ponizej zalaczelam zdjecie

Re: kolor

prześliczny kolor spróbuj farb L\'oreal!

Re: kolor

Również polecam farby L\'Oreal. Są one bardzo wytrzymałe oraz dają świetne efekty koloryzacji.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: kolor

Ja ostatnio używałam ich farby:
http://www.okazje.info.pl/ud/uroda/l-oreal-recital-preference-farba-do-wlosow-ombre-collection-no-1.html
Zrobiłam nią ombre na ciemnych włosach i wyszło ślicznie Także naprawdę, możliwe nawet, że właśnie ta farba zrobi podobny kolor do tego na zdjęciach. Zawsze możesz udać sie też do fryzjera

Re: kolor

Witam chcaiłam zapytac jak uzyskac taki kolorek wlosow ponizej zalaczelam zdjecie

zanetka23

A jaki jest kolor wyjsciowy ?

Re: kolor

Zawsze marzyłam o takim kolorze, miałam czarne ściągałam kolor, tyle pieniędzy wydałam na to i nie otrzymałam tego efektu co chciałam. Nic na razie nie kombunuję bo włosy muszą się zregenerować.

Re: kolor

Ja również polecam te farby, powinien wyjść ci taki kolor jakiego oczekujesz.

Focus http://luciano.com.pl/ najlepszy sposób na zagęszczanie włosów.

Re: kolor

Bardzo podobają mi się takie kolory, ale u kogoś.. sama jestem typową brunetką i dobrze mi z takim kolorem :) A jeśli chodzi o sam kolor to również poszukałabym coś w gamie L'Oreal :)

Re: kolor

ja również bardzo lubie takie blondy ,bo takie typowo jasne (poziom 9 ,10) niekoniecznie, ja mam bardzo stonowany blond na poziomie 8 ,to połączenie miodowego z karmelem i nuta szarości ,uzywam farby Goldwell topchic o kolorze 8N , to profesjonalna fryzjerska farba i kupisz ją jedynie w sklepie fryzjerskim ,kosztuje ok 30 zł ale kolorek sliczny polecam przynajmniej mnie taki wyszedł ,a i mój kolor wyjściowy to ciemny blond .powodzenia!

Re: kolor

blondy sa fajne ale jesli nie za jasne ,napewno  nie tonacje białe i żółte

Ładny kolor, jednak wszystko zależy od jakiego zaczynasz. Jeśli od ciemnego brązu to nie polecam schodzić W tak jasne blondy
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: