jakie sztuczne rzesy chetnie polecicie ?

  • 2015-05-14, o 14:34
  • 38
  • 13 195
  • 28
  • 33

jakie sztuczne rzesy chetnie polecicie ?

chodzi glownie o to by byly dlugie i ciemne lecz wygladaly naturalnie i co najwazniejsze do kilkukrotnego uzycia :)

Re: jakie sztuczne rzesy chetnie polecicie ?

sama nie używałam do tej pory sztucznych rzęs, jednak z moich obserwacji wynika, że największą popularnością cieszą się te firmy Ardell. Najczęściej spotykane to Natural Demi Wispies lub Wispies ;) 

Re: jakie sztuczne rzesy chetnie polecicie ?

Ja miałam i demi wispies i połówki 318 z Ardell i mogę śmiało stwierdzić, że są genialne. Nie dość, że dają piękny efekt wachlarza rzęs do tego są praktycznie niewyczuwalne na oku, jeśli się o nie dobrze dba można ich użyć wiele razy ja swoje co prawda już zniszczyłam i musiałam wyrzucić jednak polecam z czystym sumieniem :)

318 delikatnie podkreślają zewnętrzny kącik oka tak go podnoszą optycznie :) a demi wispies piękny wachlarz :)

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: jakie sztuczne rzesy chetnie polecicie ?

wydaje mi sie ze najbardziej naturalnie wyglądaja (jesli chodzi o połówki) 318,315 i 301

Re: jakie sztuczne rzesy chetnie polecicie ?

Ja mam zamiar kupić kępki i zacząć się uczyć ale myślę też o połówkach i nie wiem co będzie lepsze na początek ;) chyba kupie i kępki i połówki i sama zobaczę ;)

Re: jakie sztuczne rzesy chetnie polecicie ?

Też mi się Ardell sprawdzły mimo, że nie cierpię uczucia sztucznych rzęs na oku, zdecydowanie wolę kępki jak już. :)

Re: jakie sztuczne rzesy chetnie polecicie ?

Też mi się Ardell sprawdzły mimo, że nie cierpię uczucia sztucznych rzęs na oku, zdecydowanie wolę kępki jak już. :)

2015-07-13 15:44:28 autor JustATinyPenguin

Masz jakieś doświadczenia z połówkami? 

Zastanawiam się czy na początku lepiej sie będzie przyklejało kępki czy połówki :)

Re: jakie sztuczne rzesy chetnie polecicie ?

Dla mnie szczerze mówiąc nie ma za dużej różnicy. Połówki po prostu przykleja sie szybciej i od razu masz już nadany kształt. Z kępkami po prostu możesz ten kształt kontrolować według własnego uznania. No i z kępkami masz o tyle trudniej, że nie przyklejasz ich bezpośrednio nad rzęsami, tylko jak najbardziej pomiędzy nimi. Dobra, może połówki są jednak łatwiejsze. :P

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: jakie sztuczne rzesy chetnie polecicie ?

Haha :D Dzięki bardzo za pomoc, w takim razie kupuję i połówki i kępki, zacznę się uczyć od połówek a później spróbuję kępki i okaże się co lepiej u mnie wygląda :)

Re: jakie sztuczne rzesy chetnie polecicie ?

Bourjois :)

Re: jakie sztuczne rzesy chetnie polecicie ?

kępki wyglądają naturalniej ;) a sztuczne rzęsy polecam z Bourjois ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: