Wyróżnione marki

Szczególnie polecamy

Fora:

jaki wózek ?

• Temat zamknięty
  • 2011-12-20, o 16:40
  • 18
  • 7 525
  • 13
  • 18

Re: jaki wózek ?

Ja juz chyba wspominalam ale moge napisac, ja jestem bardzo zadowlona z wozka Pegperego GT3, jedyny minus ktory widze tutaj to fakt iz nie mozna zmienic spacerowki tylem do przodu ale reszta jesli chodzi o zwrotnosc , pojemnosc kosza czy chocby wielkosc spacerowki i gondoli rewelacja. AAA bo bym mogla zapomniec dodac wozek nie nalezy do najlzejszych i malych ale jesli ktos posiada spory bagaznik w aucie i mieszka np na parterze to mysle ze to nie jest zaden problem.

www.suonko82.blogspot.it

A ja męża namówiłam na ORBIT BABY G2 ciężko było ale udało się bo w końcu ciężarnej się nie odmawia Najpierw się buntował a teraz z dumą spaceruje z córeczka i mówi że miała racje co do zakupu

paulinawoda

No ja też mam Orbit. I super się prowadzi, nic nie trzeszczy tanim plastikiem, nie chyboce się we wszystkie strony - cud, miód i orzeszki. przeszukałam miliony sklepów, jak kupowałam wózek i wreszcie, chora ze złości, trafiłam na Orbit - no i strzał w 10, bo mam go od czerwca tamtego roku i super się sprawuje - poradził sobie i z upałami, i ze śniegiem.

Oooo, widzę, że spotykam takie same pasjonatki, jak ja. Też mam ten wózek i jestem MEGA zadowolona. Świetne wykonanie, baaaaaardzo funkcjonalny, super łatwy w składaniu. No i wygodny - Mała nic się nie wierci, śpi, jak aniołek nawet na dziurach. My mamy brąz.

Świetny wózek z tego Orbit, ale cena trochę, jak dla Nas była za duża, więc z Narzeczonym zdecydowaliśmy się na równie uniwersalny (albo i lepszy) Graco Symbio. Kapitalnie kompaktowy i wytrzymały, sprawdza się świetnie. Polecam z Czystego Serca

Ja także mam firmę Graco, ale Graco Fusio. ;> Mamy go od 3 miesięcy i coraz bardziej mi się podoba, bo prowadzi się go znakomicie, dziecku wydaje się być wygodnie. No i wózek naprawdę przystosowany do potrzeb dziecka - regulowany podnóżek, osłonka na nóżki i folia przeciwdeszczowa, duża budka z materiału, który nie przepuszcza promieniowania UV. Dla mnie ten wózek to ideał.

Mój wybór padł na wózeczek Jane Muum . Ma siedzisko obszerne i można je montować zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. To dla mnie było ważne ,gdyż w lato jak wiadomo słońce świeci i takie coś się przydaje . Ma też przednie koła obrotowe z możliwością blokady . Ogólnie fajny wózeczek .

ja ostatnio w gazecie znalazłam:

Na początku mieliśmy Teutonię COSMO i bardzo ją polecam. Później przyszłą pora na większą spacerówkę i chcą zaoszczędzić kupiłam używaną BebeConfort - niestety nie dało się tym w ogóle sterować i teraz mam Maclarena XLR - suuuper polecam.

Witam,

My z mężem wybraliśmy wózek TAKO model Captiva Polka Dots, jest bardzo zwrotny, wygodny a mnie kobiecie spodobał się designe. Wybrała model biały w czarne kropki, jest słodki http://www.bebis.pl/123-captiva-polka-dots.html