jaki podklad na wiosne?

  • 2018-04-04, o 11:49
  • 18
  • 6 259
  • 18
  • 19

jaki podklad na wiosne?

jak wyzej

Re: jaki podklad na wiosne?

Ja zostaję przy swoim ulubionym Revlonie Colorstay tylko krem pod niego lżejszy a i kolor będzie o ton ciemniejszy, gdy twarz będzie trochę muśnięta słońcem.

Blodka

Re: jaki podklad na wiosne?

na początku wiosny myślę, że można zostać przy swoim "zimowym" podkładzie :P dopiero później, kiedy pojawi się opalenizna to zmienić na ciemniejszy. ewentualnie przerzucić się na jakiś krem BB lub CC... wiem też, że niektóre dziewczyny mieszają swój podkład z kremem i jakby same robią swój krem BB ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: jaki podklad na wiosne?

Ja ciągle ten sam używam, teraz mineralny :)

Re: jaki podklad na wiosne?

Rimmel lasting finish

:)

Re: jaki podklad na wiosne?

na wiosnę może być każdy, ale na lato jakiś lekki, bb albo cc

Re: jaki podklad na wiosne?

na początku wiosny myślę, że można zostać przy swoim "zimowym" podkładzie :P dopiero później, kiedy pojawi się opalenizna to zmienić na ciemniejszy. ewentualnie przerzucić się na jakiś krem BB lub CC... wiem też, że niektóre dziewczyny mieszają swój podkład z kremem i jakby same robią swój krem BB ;)

2018-04-05 10:06:48 autor eni89

ja tak robię:):):) sypki podkład annabelle mineralny tak mieszam i na lato jak znalazł:)

Re: jaki podklad na wiosne?

Liquid control HD jest bardzo dobry, lekki i naturalnie wygląda na twarzy, mogę polecić, jak jeszcze nie znalazłyście swojego ulubionego podkładu/

Re: jaki podklad na wiosne?

Dla skóry tłustej i mieszanej idealny jest Loreal infallible matte 24 h :)
K.K.

Re: jaki podklad na wiosne?

Ja używam teraz Ingrid Matt (mineralny podkład matujący). Świetnie matuje, nie jest ciężki o ile nie przesadzimy z ilością i ma dobre krycie. Poza tym cena to ok. 20 zł :)

Re: jaki podklad na wiosne?

Mam teraz krem CC Lumene, bardzo polecam, idealny na wiosnę/lato!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: