jaki humorek - takie patrzałki :)

  • Temat zamknięty
  • 2011-03-02, o 16:01
  • 294
  • 76 629
  • 50
  • 68

Re: jaki humorek - takie patrzałki :)

Dzięki Moniko Na początku miałam taki brzuch jakbym nie urodziła, ale kupiłam pas wyszczuplajacy i sporo pomógł wciagnąć brzuch. Jeszcze troche mam taki zaokraglony, przydałoby się poćwiczyć ale nie mam siły ani czasu. Najchętniej to bym sobie pochodziła na basen, ale mogę tylko pomarzyć

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: jaki humorek - takie patrzałki :)

Czemu? basen to świetna sprawa, wczoraj byłam razem z siostrzeńcem- strasznie mu się podoba.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: jaki humorek - takie patrzałki :)

Dzięki Moniko Na początku miałam taki brzuch jakbym nie urodziła, ale kupiłam pas wyszczuplajacy i sporo pomógł wciagnąć brzuch. Jeszcze troche mam taki zaokraglony, przydałoby się poćwiczyć ale nie mam siły ani czasu. Najchętniej to bym sobie pochodziła na basen, ale mogę tylko pomarzyć

ammb

Może strój jednoczęściowy by cię uratował, chyba że tu o czas chodzi ?

Re: jaki humorek - takie patrzałki :)

Przy malutkim dziecku pewnie ciężko z wolnym czasem na basen;/ Ale jak maleństwo podrośnie zawsze możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i zabrać dziecko na basen:D

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: jaki humorek - takie patrzałki :)

Z maleństwem też można iść na basen ,przecież niemowlaki umią pływać

Re: jaki humorek - takie patrzałki :)

Przypuszczam że Ammb ma bardzo ładną figurę bo w trakcie ciąży chyba wcale nie przytyła poza tym co konieczne i w jednoczęściowym kostiumie wyglądała by dobrze. Z dzidzą spokojnie można chodzić na basen wystarczą specjalne pieluchy. Skoro spędza większość czasu z małą to i na basenie też można ten czas spędzić i przy okazji trochę się rozluźnić.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: jaki humorek - takie patrzałki :)

Amb,superr schudłaś ..trzymam kciuki na dalsze chudnięcie a wierzę ,że na bank schudniesz ,tylko karm,karm,karm minimum do 6 m-ca...oby jak najdłużej...:)ja miałam to szczescie,ze tez bardzo szybko schudlam,ale w czasie ciazy malo przytylam bo tylko 15 kg..i mialam to szczescie ,że nie mialam wogóle ochoty na słodycze....nie wiem,jak by to sie potoczyło gdybym miala slodkie zachcianki.... ale na szczęscie mnie to omineło....teraz mam wage nawet mniejszą niz sprzed 2 ciąż ((ku uciesze męża)..
ps...uwazam ze w dwóch fryzurach Tobie do twarzy....

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: jaki humorek - takie patrzałki :)

Miałam na myśli pływanie na dużym basenie. Kiedyś miałam karnet na cały kwartał i chodziłam 2 razy w tygodniu na godzine. Doszłam do takiej formy, że pływałam bez odpoczynku tam i spowrotem. Odbijałam sie tylko nogami od sciany basenu i zawracałam. Nieźle wtedy chuda byłam. Ale to chyba z 10 lat temu było. Teraz nie mam na to czasu. Co do mojego chudnięcia teraz, to wyglada na to że staneło w miejscu. Karmie małą pół na pół - piersia i mlekiem w proszku. Poprostu mam za mało pokarmu i nie pomagaja herbatki laktacyjne, a dzidzia coś jeść musi. Co jakiś czas sprawdzam, czy już obrączka wejdzie mi na palec i ciągle nie wchodzi

http://historiawlosow.blox.pl/html

jaki humorek - takie patrzałki :)

Wczoraj będąc na spacerku kupiłam paletke matowych cieni. Dzisiaj ją wypróbowałam. Paletka kosztowała 12zł z groszami. Poniżej widać paletkę i makijaż Tą jedną paletą zrobiłam prawie cały makijaż. Drugi cień jest ciemnobrązowy i nadaje się do brwi, a ostatni wpada w różowy i pasuje jako róż na policzki.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: jaki humorek - takie patrzałki :)

Bardzo ładnie ci wyszedł, ja jakoś nigdy nie umiałam posługiwać się matami- przeważnie wychodziły mi plamy:) Nie zwracałam jakoś wcześniej uwagi na twoje brwi- mają bardzo ładny kształt.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: