English version of Ladymakeup will start soon!
(Leave your email so we can notify you)

jaki bb krem polecacie?

• 2016-02-09, o 13:49
  • 19
  • 1 228
  • 14
  • 14

jaki bb krem polecacie?

Chciałabym zrezygnować z podkładu i zacząć używać bb kremu. Mam dość tłustą cere i chciałabym się dowiedzieć jaki krem byłby najlepszy dla takiego typu cery :) co polecacie?

Re: jaki bb krem polecacie?

Anne Marie Borlind

Nie mam pojecia

Nie wiem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Podobno z Golden Rose jest bardzi fajny. Też chciałam zrezygnować z podkładów i postawić na coś lżejszego, zastanawiałam się właśnie nad kremem BB z Golden Rose, ale ostatecznie wybrałam podkład mineralny z Annabelle Minerals i się nie zawiodłam ;).

Też planuje kupić ten z Golden Rose

Podobno z Golden Rose jest bardzi fajny. Też chciałam zrezygnować z podkładów i postawić na coś lżejszego, zastanawiałam się właśnie nad kremem BB z Golden Rose, ale ostatecznie wybrałam podkład mineralny z Annabelle Minerals i się nie zawiodłam ;).

2016-02-09 16:44:47 autor raffaelo

Ja podobnie jak Raffaelo myślałam o rezygnacji z podkładów na rzecz kremów BB. Zaciekawił mnie ten podkład mineralny... hm. Muszę dowiedzieć się o nim więcej.

Jana

Spróbuj Golden Rose właśnie

Też się czaję na Golden Rose. 

Też słyszałam o GR wiele dobrego.

2016-02-09 16:44:47 autor raffaelo

Ja podobnie jak Raffaelo myślałam o rezygnacji z podkładów na rzecz kremów BB. Zaciekawił mnie ten podkład mineralny... hm. Muszę dowiedzieć się o nim więcej.

2016-02-09 16:58:07 autor Jana

Polecam o nim poczytać ;). Jak się wahasz na ich stronie lub na mintishop możesz kupić 1 gramowe próbki które wystarczą na kilka makijaży. Ja zamówiłam 2 kolory w wersji matującej i 2 w wersji kryjącej, ostatecznie zmieszałam je wszystkie razem ;p. Fajne w nich jest to że możesz je zmieszać i stworzyć kolor jaki Ci odpowiada. Lily Lolo też podobno mają świetne podkłady dostępne są tutaj jednak ze względu na wyższą cenę wybrałam te z Annabelle Minerals :)