jaka firma kosmetyków dla młodej wizażystki???

  • 2013-06-17, o 12:37
  • 45
  • 23 008
  • 31
  • 38

jaka firma kosmetyków dla młodej wizażystki???

Witam Moje Drogie
Sprawa wygląda tak. niedawno ukończyłam kurs wizażu,mam już pierwsze propozycje pracy,ale potrzebuję porady odnośnie firmy kosmetyków,których warto używać,problemem na razie są jeszcze finanse,ale zależy mi na waszej pomocy... pomóżcie

Re: jaka firma kosmetyków dla młodej wizażystki???

Warto poczytać na początek opinie kilku firm kosmetycznych oraz ich produktów na forum takie recenzje wiele dają i pomagają podczas wyboru. Druga sprawa to sam budżet,ile możesz przeznaczyć na kosmetyki?

Re: jaka firma kosmetyków dla młodej wizażystki???

ja polecam kosmetyki z INGLOTA, nie należą do tanich - ale jakościowo są wspaniałe

" Kocham robić to co lubię " Nowe mieszkania w Kraków

Re: jaka firma kosmetyków dla młodej wizażystki???

Rękami i nogami polecam paletki Sleek!
Do kupienia w zielonej zakładce SKLEP
Au Naturel = MUST HAVE każdej wizażystki

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG:http://makeupbyhanexxx.blogspot.com/ORAZ FANPAGE:https://www.facebook.com/makeupbyhanex

Re: jaka firma kosmetyków dla młodej wizażystki???

Radzę spróbować kupować hurtowo i spróbować zakupy grupowe. Osobiście ja korzystam z usuniecie reklamy Ja ukończyłam kurs stylizacji paznokci. Kupuję przez ten portal wszystkie niezbędne do pracy rzeczy. Może i ty coś dla siebie znojdziesz.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: jaka firma kosmetyków dla młodej wizażystki???

Bourjois - bardzo dobra firma. 

Isa Dora 

Re: jaka firma kosmetyków dla młodej wizażystki???

Inglot, Bourjois, Kryolan :)

Re: jaka firma kosmetyków dla młodej wizażystki???

Jestem wizażystką i szczerze mówiąc korzystam z cieni Kobo, pigmentacja genialna, nie zauważyłam, żeby się sypały, pięknie wychodzą za równo na żywo jak i na zdjęciach, a koszt jest niewielki. To samo z My Secret czy Sensique, szminki z Essence są jeszcze fajne jak już mówimy o tańszych rzeczach. :P Poza tym Inglot Freedom System bardzo się opłaca, szczególnie, że produkty są bardzo wydajne i możesz na przykład miesięcznie przeznaczać jakąś kwotę i dodawać kolejne elementy kolekcji. Kryolan jest genialny, niestety drogi, ale skoro dopiero zaczynasz to dasz radę obejść się bez niego. Sleek też fajnie wychodzi cenowo, a jakość bez wątpienia ma świetną, możesz też wypróbować Makeup Revolution, cienie średnio się sprawdzają dla wizażystów (może te czekoladowe palety sobie radzą i jeszcze ta seria z serduszkami na wierzchu), ale za to mają bardzo fajne róże i rozświetlacze. 

Re: jaka firma kosmetyków dla młodej wizażystki???

Kolekcja kosmetyków wizażystki musi być imponująca :)

Re: jaka firma kosmetyków dla młodej wizażystki???

ja również uważam że fajną i niedrogą firmą jest według mnie Inglot, Bourjois i Maybelline ,z takich droższych to Kryolan ,Make up for ever i The Balm.

Re: jaka firma kosmetyków dla młodej wizażystki???

Paulina12345 faktycznie prezentuje się to efektownie, gorzej jak musisz to taszczyć do klientek :P Chociaż mi sama praca wynagradza dźwiganie. :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: